• Dôkaz odborných znalostí našich žiakov v súťaži EXPERT

• 04.02.2015 13:41
        • Celoslovenská súťaž EXPERT GENIALITY SHOW spočíva vo vypracovaní testu z dvoch súťažných tém, ktoré si každý súťažiaci ľubovoľne zvolí spomedzi týchto ponúknutých tém:

• Spoločnosť kedysi a dnes (dejepis, občianska náuka, všeobecný rozhľad),
          • Svetobežník (fyzická a humánna geografia),
          • Mozgolamy (logické hádanky, postupnosti, zaujímavé slovné úlohy, kombinačné, pojmové myslenie),
          • Do you speak English? (čítanie, bežné výrazy, gramatika a reálie),
          • Tajomstvá prírody (biológia, fyzika, astronómia, chémia)
        • 2. decembra 2014 sa tejto súťaže zúčastnilo aj šestnásť  žiakov 7.A, 8.A a 9.A triedy. Znovu dokázali svoje bohaté odborné znalosti, keď sa skoro všetci  v konkurencii 8872 súťažiacich zo 414 slovenských škôl umiestnili v prvej stovke. Titul EXPERT a TOP EXPERT získali títo žiaci:

7.A - Karin Kapsdorferová, Petra Palubová, Petra Petrušová, Timotej Kendra, Anna Hankovská, Emma Dubovecká

8.AŠimon Savčinský, Bianka Terjéková

9.AAlexandra Humeníková, Barbora Žáková, Beáta Baránková, Šimon Senaj, Miriam Helena Hudak,  Martin Jaržabek

Blahoželáme!

Mgr. Mária Ovšonková