• Športové úspechy

• 02.03.2016 14:38
        •      22. februára 2016 ráno o ôsmej hodine sa to všetko začalo. Rozlúčili sme sa s rodičmi, nasadli do autobusu a vyrazili na vysnívaný lyžiarsky výcvik. Naším cieľom bola dedinka Mlynky. Cestou nám učitelia podali informácie, čo bude nasledovať. Prvým veľkým prekvapením bolo ubytovanie, penzión Salamander bol nad naše očakávanie. Druhým prekvapením bol svah, ktorý bol super upravený. No a konečne sme mohli začať  lyžovať. Keďže naše lyžiarske schopnosti neboli na rovnakej úrovni, tak nás páni učitelia rozdelili do troch skupín: začiatočníci, pokročilí lyžiari a snowboardisti.

Týždeň ubehol ako voda. Začiatočníci už lyžovali, pokročilí už boli viac ako pokročilí a snowboardisti sa už cítili profesionálmi. Keď sme opúšťali toto malebné stredisko, bolo nám ľúto, ale boli sme šťastní, pretože to bol týždeň plný nádherných  zážitkov.

•

Chceli by sme poďakovať pánom učiteľom Kravcovi a Kollarovičovi za pripravený program a za nevyčerpateľnú trpezlivosť, ktorú mali s nami pri výcviku.

žiaci VII. C a VII. D

Tohto roku sa na našej škole uskutočnili dva kurzy ,ktorých sa zúčastnilo spolu 80 detí. Prvý sa uskutočnil v termíne od 8.2.do 12.2.2016 v Telgarte , druhý v termíne od  22.2.do 26.2.2016 na Mlynkoch. Obe podujatia organizačne považujem za vydarené a pevne dúfam , že plne k spokojnosti zúčastnených žiakov a ich rodičov. Chcem sa poďakovať kolegom Kollárovičovi , Pečeňukovi, Zavackej a aj p. riaditeľovi Mikovi za spoluprácu pri samotnom výcviku , ale aj pri zvládnutí organizácie výcvikov. Osobitne sa chcem poďakovať zdravotníkom p. Mikulášovi Matejovi a p.Radovi  Nahálkovi , ktorí boli iniciatívni pri riešení zdravotných problémov a úrazov , bez ktorých sa bohužiaľ takéto podujatia neobídu.  Ešte raz , veľmi pekne ďakujem !

Vedúci kurzov Mgr. Sergej Kravec