• Triedny projekt 4.E „Nauč nás, čo vieš“ : Floorball

• 24.02.2016 10:44
        • Náš triedny projekt „Nauč nás, čo vieš“ prebieha už nejaký ten piatok. Každý zo spolužiakov nás učí nejakej zaujímavej činnosti, ku ktorej inklinuje. Naučili sme sa mnohému z oblasti remesla, geografie či kulinárstva. So športovou témou sa nám predstavil Alex Ščerbatý. Má veľmi rád floorball a tak nám na hodine telesnej výchovy poodhalil tajomstvá
          floorballu. Ukázal nám ako držia hokejku útočníci či brankári. Za pomoci pani učiteľky telesnej výchovy Mgr. Aleny Geffertovej nám vysvetlil pravidlá hry. Vyskúšali sme si to aj my sami a potom sme si zahrali krátky zápas. Najprv hrali chlapci a potom dievčatá. Až po tomto nácviku  sme si zahrali všetci spolu. Keďže Alex „vyučoval“ tretiakov a štvrtákov, spojili sme si tímy. Napokon sme vyhrali 3:0. Keďže sme všetci výskali za svoj tím, na druhý deň nás silno začali bolieť hlasivky. Tento deň by som však aj napriek tomu doprial i vám.
          Všetkým bolo pri hre super a z tejto hodiny sme si veľa odniesli. Ďakujeme Alexovi i pani učiteľke Geffertovej.
                                                                            Timotej Valíček, žiak 4.E

Foto: Mgr. Alena Geffertová