• Úspech našich žiakov v celoslovenskej súťaži Integrácia očami detí

• 03.05.2013 12:02
        • Projekt INTEGRÁCIA predstavuje schopnosť spájať svet dospelých a detí. Umožňuje vstúpiť do ich krehkého sveta a ukázať cestu k vzájomnej tolerancii a porozumeniu.
          Spojiť školy základné, špeciálne, detské domovy, nadácie, občianske združenia, centrá voľného času a známe osobnosti zo sveta športu, kultúry, obyčajných ľudí, ale predovšetkým všetky deti bez rozdielu...
          Medzi množstvo aktivít tohto projektu patrí aj vyhlásenie  celoslovenskej súťaže Integrácia očami detí. K výhercom 2. ročníka patria aj  intelektovo nadaní žiaci z V. A triedy so svojou kolektívnou literárnou prácou.
        • Čo bude ich výhrou?
          - V. I. P miesta v hľadisku na charitatívnom koncerte Európska Integrácia 2013, ktorý bude v septembri v Steel Aréne v Košiciach za účasti 9 000 detí a známych osobností politického, kultúrneho a športového života,
          - suveníry od osobností účinkujúcich na Európskej Integrácii 2013,
          - fotenie sa s celebritou, autogramiáda celebrít,
          - mikiny, šiltovky, tričká, DVD z koncertu Európska Integrácia 2013,
          - darčeky a hodnotné ceny od partnerov Európskej Integrácie 2013.

SutazIntegraciaZSkomenskehoBardejov