• ZOČ našich žiakov

• 09.04.2015 09:11
        • Dňa 27. marca 2015 sa žiaci našej školy- Simon Soroka, žiak 9.D triedy a Peter Sabol, žiak 7.D triedy pod vedením učiteľa Rastislava Sabola zúčastnili krajského kola SOČ a ZOČ na Spojenej škole Ľ. Podjavorinskej 22 v Prešove. Prezentovali svoju prácu modelu jadrovej elektrárne – názornej učebnej pomôcky, v súťažnej kategórií - Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie.
        • V dňoch 23.4. - 24.4.2015 budú títo chlapci reprezentovať našu školu na celoslovenskom kole ZOČ v Piešťanoch. Touto prácou  sa zapojili do súťaže v projekte  ,, ZŠ odborne ᾽᾽, ktorý je organizovaný štátnym inštitútom odborného vzdelávania. Na vytvorenom modeli žiaci využili všetky svoje nadobudnuté zručnosti získané na technických predmetoch, ktorým sa venujú  na našej škole. Venovali tejto tvorivej činnosti kus svojho času, trpezlivosti, za čo im patrí vďaka.

Prajeme im veľa šťastia v Piešťanoch.

Mgr. Rastislav Sabol