• ŠPORTOVÉ SÚSTREDENIE ,, DRIENICA 2015“

• 04.05.2015 12:18
        • Od 19. apríla do 26. apríla 2015 sme sa my, žiaci 9. E a 8. D triedy ocitli v krásnom horskom prostredí dedinky Drienica na športovom sústredení. Ubytovanie, ktoré sme mali v hoteli Javorná, bolo dobré a strava veľmi chutná. Každý  deň sme poctivo trénovali dvojfázovo- doobeda aj poobede- a po tréningoch nasledovala relaxácia v podobe bazénov a sáun. Aj keď boli tréningy fyzicky náročné, zvládli sme ich bez zranení. V strede týždňa sme sa vybrali na náročnú 17-kilometrovú túru na chatu Čergov, ktorá sa nám všetkým páčila. Ranné vstávanie nám nerobilo problémy a večierku sme dodržiavali, takže učitelia (tréneri) boli spokojní, že sa vieme slušne správať, a že po namáhavých tréningoch  sme oddychovali. Voľný čas sme trávili počúvaním hudby, hraním biliardu, rozhovormi a vzájomným utužovaním kolektívu.
        • Pre nás deviatakov bolo toto sústredenie takou skvelou bodkou za naším športovým pôsobením na tejto škole. Osmaci sa zase tešia a veria, že aj budúci rok sa budú môcť zúčastniť športového sústredenia. Všetci spoločne veríme, že natrénované výkony úspešne zúročíme v začatej atletickej sezóne.

Na záver sa chceme poďakovať našim učiteľom a trénerom- p. A. Pečeňukovi a   p. Z. Kollárovičovi za dobrú organizáciu sústredenia, za kvalitné tréningy, povzbudzujúce slová, chápavé pohľady a za TRPEZLIVOSŤ, ktorú s nami mali a ešte stále majú.

ŠPORTU ZDAR A ŠPORTOVCOM ZVLÁŠŤ!!

Žiaci 9. E