• Návody pre žiakov a rodičov

• Nemáte prístup k rodičovskému edupage kontu?

V prípade, že nemáte prístup k rodičovskému edupage kontu, alebo ste zabudli jeho heslo, kliknite vpravo hore na Prihlásenie a kliknite na Neviem prihlasovacie meno alebo heslo. Zadajte email ktorý používate, resp. ktorý ste už zadali škole a postupujte ďalej podľa zobrazenej odpovede:

a) ak vám webstránka odpovie: Email bol odoslaný.... Skontrolujte si svoju emailovú schránku a postupujte podľa inštrukcií doručenom v emaile.

b) ak vám webstránka odpovie: Zadané prihlasovacie meno / email sa nenašlo zašlite svoju emailovú adresu triednemu učiteľovi vášho dieťaťa. Následne po overení, vám bude školou zaslaný registračný email s prihlasovacími údajmi.

Rodičovské konto má oproti žiackemu viacero výhod:
            ● v rámci jedného rodičovského konta môžete sledovať viacero vašich detí,
            ● učiteľ vie, že komunikuje s rodičom a nie so žiakom, ktorý sa vydáva za rodiča,
            ● rodič môže podpisovať známky, poznámky a dokumenty,
             môže podávať podpísané žiadosti cez edupage,
            ● overená účasť v hlasovaniach a anketách o záležitostiach školy a triedy,
            ● v budúcnosti sa by sa mali dať zadávať aj elektronické ospravedlnenky a mnoho ďalšieho.