Navigácia

NAŠE ÚSPECHY

40ka Najúspešnejší žiaci 2003-2018

Najúspešnejší žiaci školy 2003-2018 (krajské a celoslovenské súťaže)

Č. Priezvisko a meno Súťaž Súťaž Súťaž Súťaž Súťaž
1. Slosarčík Vladislav OSJL Expert Geniality Show OANJ Fyzikálna olym. kat. E  
2. Královič Adam HK Šaliansky Maťko      
3. Kendra Michal HK Šaliansky Maťko      
4. Palubová Petra HK Expert Geniality Show IQ škola DO Spievam po francúzsky
5. Kapsdorferová Karin Šal.Maťko        
6. Popík Darius HK OAJ      
7. Zlacký  Pavol GO        
8. Hankovský Ľuboš GO        
9. Kalapáč Peter GO        
10. Foľta Samuel GO MO Fyzikálna olym. kat. E    
11. Foľta Daniel GO   Fyzikálna olym. kat. E    
12. Glittová Klaudia GO MO      
13. Dubovecká Dominika GO ARS POETICA Klokan    
14. Džundová Patrícia GO        
15. Kendrová Viktória GO        
16. Terjéková Bianka GO DO MO Pangea  
17. Macala Bruno GO        
18. Marcinčo Róbert GO MO Pangea Klokan  
19. Valková Alexandra GO Expert geniality show iBobor    
20. Paľuvová Dominika GO        
21. Tomko Oliver  GO        
22. Kostárová Silvia GO MO HK    
23. Vasilega Richard GO        
24. Gracová Petra Timravina studnička        
25. Barančík Marián Literárny Trenčín Všetkovedko Klokanko Maksík Klokan
26. Kendrová Karolína Dedičstvo očami detí        
27. Poláková Zuzana Voda pre život        
28. Nachtmannová Erika Všetkovedko 2 - Galéria slávy 2013/14        
29. Kendra Timotej Expert geniality show iQ olympiáda Pangea    
30. Kollárovič Radan Prečo mám rád slovenčinu... Moje Nízke Beskydy      
             
             
31. Jenčopaľa Alex Prečo mám rád slovenčinu...        
32. Ščerbatý Alex Moje Nízke Beskydy        
             
33. Matejová Ivana Pomôž a vyhraj iBobor      
34. Milá Lea Voda pre život - život pre vodu         
35. Vinjarová Viktória Prečo som na svete rád - Protidrog. téma (SR) OAJ      
36. Soroková Michaela Vojaci očami detí (SR)        
37. Kaščáková Martina DO        
38. Tulenková Adriana DO        
39. Aneta Kostárová Biblická olympiáda ECAV MO      
40. Martin Gajdoš Biblická olympiáda ECAV        
41. Jana Štefančinová biologická olympiada- kategória E        
42.  Christián Čajka biologická olympiada- kategória E        
43. Dominika Dubovecká biologická olympiáda- kategória C Expert Geniality show      
44. Diana Lehotská biologická olympiáda- kategória E        
45. Bianky Terjeková biologická olympiáda- kategória E Pangea      
46.  Samuel Foľta chemická olympiáda- kategória D        
47. Samuel Kendra chemická olympiáda- kategória D        
48. Dominika Dubovecká chemická olympiáda- kategória D        
49. Timotej Čejka chemická olympiáda- kategória D OAJ      
50. Kristiána Sarah Klebanová  ENVITALENT- strom života Klokan      
51.  Sonja Rapčanová OAJ        
52. Simona Rapčanová OAJ        
53. Dávid Čano OAJ        
54. Bianka Vasilková OAJ        
55. Jakub Varchola ONJ        
56. Petra Šinaľová ONJ        
57. Palubová Petra MO Pangea      
58. Běčáková Veronika MO        
59. Dubovecký MO        
60. Kostár Lukáš MO Klokan Pangea iBobor  
61. Jackanin Tibor MO Pangea      
62. Čejka Timotej iBobor expert geniality show      
63. Štofanik Jakub iBobor IQ olympiáda      
64. Vaľko iBobor Klokan      
65. Majdák Juraj iBobor        
66. Kapec Kristián iBobor        
67. Petričko Jakub iBobor Klokan      
68. Poracká iBobor       69.
69. Barančík Marián MO        
70. Krumlovský Matej iBobor        
71. Gašparíková iBobor        
72. Hudák Leo iBobor        
73. Barančíková Barbora iBobor Pangea      
74. Fertaľ Genius Logicus        
75. Svoboda Genius Logicus        
76. Petrušová Genius Logicus        
77. Ratvajská Genius Logicus        
78. Čech-Gutová Genius Logicus        
79. Humeníková Alexandra Pangea        
80. Hlávková Nina Pangea        
81. Kapsdorferová Pangea        
82. Bujda Gregor LO        
83. Ondošová Markéta Expert geniality show        
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola
    Komenského 23
    085 01 Bardejov
  • Sekretariát:
    054/4722383
    Školská jedáleň:
    054/4724665
    Ekonomické oddelenie:
    054/4885171
    Mobil:
    0948311775
    Email:
    skola@zskombj.edu.sk

Fotogaléria