• Európsky týždeň športu

• Európsky týždeň športu je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v celej Európe. V roku 2017 si pripomenieme jeho tretí ročník. Hlavnou témou kampane ostáva „# BeActive“, ktorá má nabádať k pohybu, a to nielen počas Európskeho týždňa športu, ale po celý rok.

Do projektu sa zapojila aj naša škola. Naši najmladší, každý deň počas celého týždňa venujú desať minút cvičeniu na školskom dvore. Okrem toho si v rámci vyučovacích hodín, ale aj popoludňajších aktivít zahrajú futbal, vybíjanú, chytačky, zaskáču na švihadlách, gumách...

Veríme, že   si  uvedomia, že pohyb je vlastne aktívny odpočinok, ktorý má prinášať radosť a uspokojenie a tiež, že zdravie nemôže byť nikomu z nás ľahostajné.

Pre zobrazenie kompletnej fotogalérie kliknite na obrázok