• Športové úspechy

• Šport v marci

• 08.04.2016 09:36
        • Klikni viac
        • Okresné majstrovstvá v basketbale žiačok ZŠ.

Dňa 8.3.2016 sa v športovej hale Mier uskutočnili pod organizátorskou taktovkou ZŠ na Vinbargu zápolenia žiačok pod deravými  košmi. Po svedomitej príprave s rešpektom pred silou súperiek naše dievčatá prekvapujúco prešli turnajom bez prehry a právom budú reprezentovať náš okres na Krajskom kole , ktoré  sa uskutočni v Poprade. Srdečne blahoželáme ! Družstvo nastúpilo v tomto zložení : Nina Hlávková, Barbora Benková – Rybárová, Denisa Lenková, Zuzana Vagaská, Alexandra  Lazorová, Sarah Javorská, Erika Brehuvová, Barbora Džambová, Slávka Ratvajská, Lenka Ratvajská, Barbora Posová a Simona Brehuvová. Vedúci družstva Mgr. Sergej Kravec.

Okresné majstrovstvá v hádzanej žiakov a žiačok ZŠ.

Dňa 22.3.2016 sa v priestoroch telocvične ZŠ na Vinbargu  uskutočnil turnaj v hádzanej , na ktorom si zmeralo svoje sily tri družstva v kategórii chlapcov . Po jednej výhre a jednej prehre sa družstvo našich chlapcov umiestnilo na 2. mieste .Nastúpili v tejto zostave : Baranok Artúr, Dzurišin Samuel, Groško Timotej, Koreň Nikolas, Kykynezhdy Tobiáš, Michalov Marek, Petreň Dávid, Prokopovič Timotej, Rychvalský Teodor, Škvarek Jakub, Varholík Marek, Vasičkanin Marek , Petričko Jakub. Bohužiaľ , napriek prihláseniu sa predbežne na portáli školského športu, sa okrem našich dievčat turnaja žiačok  nikto ďalší nezúčastnil . V súlade z stanovami naše dievčatá , ktoré majú na základe svojej výkonnosti oveľa vyššie ambície, sa stali bez boja majsterkami okresu s právom reprezentovať na Krajskom kole , kde budú obhajovať minuloročnú striebornú priečku. Turnaj sme využili na odohratie prípravných zápasov proti chlapcom ,  v ktorých sa naše dievčatá ukázali v nádejnej forme a boli chlapcom viac ako rovnocenným súperom. Zostava dievčat: Barbora Benková – Rybárová, Erika Brehuvová, Barbora Džambová, Andrea Helmanovská, Katarína Hersteková, Sarah Javorská, Denisa Lenková, Miriam Lojdová, Barbora Posová, Lenka Ratvajská, Slávka Ratvajská, Zuzana Vagaská , ved.družstiev Mgr. Sergej Kravec.

Okresné kolo v stolnom tenise družstiev žiakov a žiačok ZŠ.

Dňa 18. Marca 2016 sa na ZŠ s MŠ Pod Papierňou 1 v Bardejove uskutočnili  MO v stolnom tenise , kde reprezentanti našej školy dosiahli veľmi pekné umiestnenia. Družstvo chlapcov v zložení Tibor Jackanin, Jakub  Škvarek , Michal Labaš a Marek Vasičkanin sa prebojovalo až do finále a obsadilo 2. miesto. Družstvo dievčat v zložení Mirka Špirková , Bianka Terjeková , Denisa Veselovská  a Denisa Ondiaková  svoje účinkovanie na tomto turnaji  potvrdilo pekným 3. miestom. Našim žiakom  pod vedením Mgr. Andreja Pečeňuka ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a blahoželáme.

Ved.PK TSV Mgr .S. Kravec