• Školský stravovací systém

• Školský stravovací systém a systém elektronickej dochádzky

• Vedenie školy Vám oznamuje, že od 1.5.2023 sa mení a dopĺňa zákon 544/2010 Z.z. o dotácii v pôsobnosti MPSVaR SR. V našej školskej jedálni je zavedený elektronický školský stravovací systém a s ním súvisiaci elektronický systém dochádzky.

Z toho pre vyplývajúce POVINNOSTI pre Vás ako ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU stravníka:

• vyzdvihnúť si prihlasovacie údaje do stravovacieho systému pre účely odhlasovania z obedov a to platí HLAVNE pre nových žiakov školy (prváci, piataci) a nových stravníkov.
            • Rodičia, ktorých detí na stravu už boli prihlásené, tieto prihlasovacie údaje už obdŕžali. Ak ich nemajú, sú tiež povinní si ich zistiť u vedúcej ŠJ.

Z tohto dôvodu odporúčame nainštalovať si do mobilného telefónu aplikáciu JEDÁLEŇ.
            Pre systém Android k dispozícii cez OBCHOD PLAY.

Pre operačný systém Windows a iOS Apple odporúčame používať prihlásenie cez webovú stránku
            www.eskoly.sk/komenskeho23/jedalen (tiež v odkaze našej našu stránku www.zskombj.sk sekcia Jedálny lístok)

NÁVOD NA PRIHLASOVANIE A ODHLASOVANIE OBEDOV CEZ APLIKÁCIU JEDÁLEŇ
            NÁJDETE V TOMTO VIDEONÁVODE.

POVINNOSTI ŽIAKA:

• pri príchode do školy zaznamenať svoj príchod priložením čip karty k čítaciemu zariadeniu vestibule školy
            • pri odchode do školy zaznamenať svoj odchod priložením čip karty k čítaciemu zariadeniu vestibule školy
            • použiť čipovú kartu pri odoberaní stravy priložením k čítaciemu zariadeniu pri výdajnom okienku
            • v prípade zabudnutia alebo straty čipovej karty ohlásiť danú skutočnosť vedúcej ŠJ, alebo pri príchode na vrátnici školy.

Pre kontrolu dochádzky žiaka odporúčame nainštalovať si aplikáciu EDUPAGE
            pre systém Android a iOS Apple.

DOBRÉ VEDIEŤ:

• Stravu je potrebné odhlásiť načas do 6:00 hod daného pracovného dňa! - po tejto hodine bude možnosť pre tento deň blokovaná a stravu už nebude možné odhlásiť)
            • Neodhlásená a neodobratá strava bude spoplatnená - t.j. finančný limit  1,50 € pre 1.stupeň a 1,70 € bude musieť byť uhradený stravníkom resp. jeho zákonným zástupcom, resp. odpočítaný zo zálohovej platby.
            • Stravu pri prvom dni PN bude možné za poplatok 1,50 € pre 1. stupeň a resp. 1,70 € pre 2. stupeň odobrať do obedára (suma sa odpočíta z preplatku)
            • Na ďalšie dni PN je už potom potrebné stravu odhlásiť.
            • Pri opakovanom nedodržiavaní odhlasovania a neodobratia stravy (a po vyčerpaní existujúceho preplatku) bude stravník zo stravovania vylúčený !

Pre opätovné zavedenie systému "stravy zadarmo" Vás prosíme o zhovievavosť.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo pripomienky môžete kontaktovať vedúcu ŠJ  Bc. Janku Adamíkovú, a to telefonicky na čísle 054 472 4665, emailom na adamikova@zskombj.sk . Pre prípad technických problémov alebo iných otázok kontaktujte správcu systému prostredníctvom emailu  zskombj@gmail.com.

Na Vaše otázky radi zodpovieme.

Časté otázky a odpovede (FAQ) nájdete TU.