• Športové úspechy

• Doplávané k medailám

• 30.05.2016 14:17
        • Na 4. ročníku mestskej plaveckej ligy sa nám opäť darilo. Získali sme 12 medailí!
        • Plaveckej ligy sa zúčastnilo 24 plavcov z našej školy:  Eduard Kuchta, Viliam Tipul, Dalibor Šinaľ, Denisa Lenková, Karin Kapsdorferová, Zuzana Vagaská, Nina Rusinková, Richard Vasilega, Diana Šinaľová, Petra Čupeľová, Filip Gorun, Radoslav Voľanský, Sarah Vaxmanská, Jonáš Draganovský, Samuel Chovanec, Ján Krok, Ján Hankovský, František Vagaský, Linda Šinaľová, Hana Rusinková, Isabel Jackaninová, Livia Rychvalská, Terezia Kolcunová a Filip Roman.

Počas celého školského roka sa konali tri kolá + štvrté finálové, do ktorého postúpili len tí najlepší. Súťažilo sa v troch vekových kategóriách:  1.- 4.ročník, 5.- 6.ročník a 7.- 9.ročník. Pod vedením pána učiteľa A. Pečeňuka, ktorý nás pripravoval,  sme dosiahli úžasné výsledky:

• D. Lenková- 1.miesto kraul, 2.miesto prsia
          • D. Šinaľová- 1.miesto znak
          • J. Krok- 1.miesto  prsia
          • P. Čupeľová- 2.miesto znak
          • Z. Vagaská- 2.miesto znak
          • L. Šinaľová- 2.miesto prsia
          • J. Draganovský- 2.miesto prsia
          • D. Šinaľ- 3.miesto prsia
          • S. Chovanec- 3.miesto prsia
          • H. Rusinková- 3.miesto prsia
          • K. Kapsdorferová- 3.miesto znak

Všetkým plavcom gratulujeme a držíme prsty v novom plaveckom roku!

Karin Kapsdorferová