• Športové úspechy

• HISTORICKÝ ÚSPECH DRUŽSTVA DORASTENCOV ŠŠK J. A. KOMENSKÉHO NA MAJSTROVSTVÁCH SLOVENSKA.

• 05.10.2017 10:48
        • Na konci septembra sa v termíne 24.9.2017 v Bratislave uskutočnili Majstrovstvá Slovenska družstiev dorastencov v atletike. Dlhodobá práca športových tried so zameraním na atletiku pri ZŠ na Komenského ulici v Bardejove prináša množstvo úspechov na regionálnej, celoštátnej i medzinárodnej úrovni v súťažiach žiactva, chýba však kontinuita po odchode žiakov na stredné školy, keď mnohí s aktívnou činnosťou končia. Zdá sa, že zanietená práca spolu z ochotou študentov, ktorých aj naďalej zastrešuje náš klub, prináša prvé plody. Historický prvý úspech pretavený do bronzových medailí na majstrovstvách Slovenska je prvou lastovičkou v histórii nášho klubu a všetci veríme, že nie poslednou. Zásluhu na umiestnení majú títo chlapci: Marek Herstek, Patrik Helmanovský, Marek Olejár, Radoslav Voľanský, Dávid Petreň, Samuel Dzurišin, Adam Baláž, Peter Kaliňák, Marko Hvišč, Artim Fabián, Jozef Kniš, Oliver Olejár, Miroslav Vanek, Marek Vašičkanin, Samuel Gajdoš, tréneri Mgr. Kollárovič a Mgr. Pečeňuk. Medaile boli odovzdávané, kvôli časovej tiesni v Bratislave, pred OM v cezpoľnom behu/viď.foto/, ešte raz blahoželáme.

Mgr. Sergej Kravec

Pre zväčšenie kliknite na obrázok