• Zoran Kollárovič

• Triedna agenda 6.D

• 29.3.2021 PONDELOK OZNAM

Ahojte,
            v utorok 30.3.2021 budeme mať na 2. vyučovacej hodine Triednicku hodinu.Dajte vedieť všetkým, nie že sa stane ,že niekto bude chýbať ako minule.
            Čakám spätný mail, že ste tento čítali a že viete o konaní TH!!!
            Pekný deň.Kollárovič

15.2.2021 PONDELOK

Ahojte,
            v piatok 19.2.2021 budeme mať na 3. vyučovacej hodine Triednicku hodinu.Dajte vedieť všetkým, nie že sa stane ,že niekto bude chýbať ako minule.
            Čakám spätný mail, že ste tento čítali a že viete o konaní TH!!!
            Pekný deň.Kollárovič

1.2.2021 PONDELOK

Ahojte,

v stredu 3.2.2021 si urobíme triednickú hodinu(TH), ale na 4.hodine s dievčatami a na 5.hodine s chlapcami.Bude nás menej a chcem sa  s Vami porozprávať o učení doma jeho pre a proti,čo sa Vám páči,čo  Vás pri ňom trápi atď.Minule som rozprával ja  a teraz by som chcel počuť Vás a Vaše názory.

25.1.2021 PONDELOK

Ahojte,

V piatok 29.1.2021 bude v rámci 3. vyučovacej hodiny(TV) triednicka hodina-zhodnotenie 1.polroku šk.roka 2020/2021.

Teším sa na Vás.

11.1.2021 PONDELOK

Ahojte,

pekný obyčajný rok 2021.Chcem Vám oznámiť, že 15.1.2021 v PIATOK na 3 vyučovacej hodine(TV) budeme mať triednicku hodinu(polročná klasifikácia).Vidíme a počujeme sa v piatok.

3.11.2020

Ahojte mládež,

písal som Vám na mail, že zajtra počas 6.vyučovacej hodiny(12.20.hod) si urobíme triednickú hodinu.Som zvedaví na Vaše postrehy a názori ohľadom vyučovania a aj ako prežívate obdobie Corony.Účasť dobrovoľne povinnáwink.

Teším sa na Vás zajtra.Kollárovič.

Dobrý deň žiaci a rodičia,

chcel by som Vás upozorniť na zmenu termínu jesenných prázdnin. Prázdniny sa posunú na 30.10. - 2.11.2020 a 6.11. - 9.11.2020. Súvisí to s celoplošným testovaním obyvateľstva.

Ďalšia informácia súvisí so zberom papiera. Zber bude prebiehať od 20.11.2020, ale papier je treba odviezť do zberných surovín pri Lidli. Vykupuje sa len papier, kartón nevykupujú. Pri odovzdaní nahlásite meno žiaka a triedu.

Ak sú nejaké otázky, alebo pripomienky k dištančnému, alebo online vzdelávaniu, poprosím kontaktujte ma. Zajtra budeme mať poradu, kde by som mohol riešiť vaše podnety, návrhy, pripomienky...

S pozdravom,

triedny učiteľ Kollárovič.

9.10.2020

Zdravím žiakov a rodičov 5.D triedy.

Dúfam, že ste všetci zdraví a boj s COVID-19 zvládate na výbornú. Rátam s tým, že sledujete správy o vývoji pandémie a s tým spojených obmedzení v bardejovskom okrese. Verím, že sa správate zodpovedne.

Závery z dnešnej online porady: je potrebné sledovať web stránku školy, na ktorej budú všetky najnovšie informácie ohľadom fungovania školy a výchovno-vzdelávacieho procesu. Úlohy sú zadávané cez podstránky učiteľov. Tam nájdete informácie o online hodinách a úlohách od vyučujúcich. Ak máte problém s pripojením, iný problém, alebo otázku, prosím informujte ma mailom, alebo telefonicky.

O všetkých dôležitých rozhodnutiach a informáciách vás budem informovať.

Držte sa !!

Pozdravujem, triedny učiteľ Mgr. Zoran Kollárovič

Dobrý deň žiaci a rodičia,

kontaktoval som vyučujúcich v našej triede a s radosťou konštatujem, že ste boli pochválení ako pristupujete k svojim povinnostiam. Zopár jednotlivcov sa troška omeškalo, ale už mi bolo avizované, že prišlo k náprave. Som veľmi rád, že ste sa k povinnostiam tak postavili a bol som na Vás pyšný. Verím, že takto budete pracovať aj naďalej a tiež verím a dúfam, že sa čoskoro stretneme. Musíme vydržať toto obdobie keď Covid zaútočil v plnej sile na BJ a jedine ako ho môžme poraziť je, že sa budeme správať zodpovedne sami k sebe aj k druhým. Obmedzte preto sociálne kontakty na minimum, vynahradíme si ich, keď to prejde.

V priebehu týždňa sa máme dozvedieť čo bude ďalej, nové informácie Vám napíšem ihneď ako budú známe. Ale môj osobný názor je, že minimálne do jesenných prázdnin sa budeme učiť dištančne. Rád by som sa mýlil.

Prajem pekný deň, Mgr. Kollárovič.

Dobrý deň žiaci a rodičia,

naplnila sa predpoveď, ktorá sa vzhľadom na čísla nakazených v Bardejovskom okrese dala očakávať. Všetky ZŠ v Bardejove budú uzavreté do 28.10.2020 tj. do jesenných prázdnin. Nástup do školy by mohol byť 2.11.2020 ak to situácia dovolí. Ďalej sa pokračuje v dištančnom vzdelávaní. Žiakov ešte raz žiadam, aby pozorne sledovali podstránky učiteľov a vypracovávali si svoje úlohy a zadania načas. Ak máte online hodinu treba sa včas pripojiť a absolvovať ju.

Bližšie informácie poskytnem v pondelok po online porade učiteľov.

Spolu to zvládneme!!! Buďte všetci zdraví a dávajte si na seba pozor.

S pozdravom triedny uč.Mgr.Zoran Kollárovič.

Dobrý deň žiaci a rodičia.

Nakoľko Vaše deti sú piataci a začínajú druhý stupeň a informácie z dnešnej porady sú dosť dôležité a je ich veľa, rozhodol som sa pre žiakov zvolať online triednickú hodinu na zajtra tj.20.10.2020 o 8.30 hod. a zároveň online rodičovské združenie o 17.00 hod. Na online triednickú hodinu, aj rodičovské združenie sa pripojíte na adrese, ktorá je pri mojom mene na podstránke učiteľov (odkaz na Meet miestnosť).

Účasť všetkých NUTNÁ!!!

Ak majú deti dôležitý študijný materiál (učebnice, prac.zošity...) v škole, môžu si ho dôjsť vyzdvihnúť zajtra v čase od 10.30-12.00hod., ale len v sprievode triedneho učiteľa. Preto mi musia dať vedieť a ja sa s nimi dohodnem!!!

Ak máte nejaké otázky kontaktujte ma.

Pekný deň Mgr.Zoran Kollárovič