• Športové úspechy

• Úspech našich žiakov na Krajských majstrovstvách v basketbale.

• 09.05.2018 14:35
        • V piatok 4. mája sa v Levoči uskutočnili Majstrovstvá kraja v basketbale žiakov, na ktorých ako víťazi okresného kola sa zúčastnili naši chlapci. Za účasti 10 mužstiev v dvoch skupinách naši žiaci vstúpili do turnaja úspešne a postupne si poradili z družstvom Sniny, Levoče, Prešova. Po prehre z Popradom, ktorý sa stal celkovým víťazom, postúpili do boja o tretie miesto, kde deklasovali družstvo Humenného a vybojovali bronzové medaily. Srdečne blahoželám chlapcom za výnimočný úspech a vzornú reprezentáciu školy, ďakujem kolegom za prípravu, zvlášť Mgr. Pečeňukovi, po ktorom som družstvo prevzal v príprave na krajské kolo. Turnaj naši chlapci odohrali v tejto zostave: Nikolas Koreň, Jozef Kanaloš, Timotej Petrišák, Miroslav Vanek, Samuel Zavacký, Jonáš Draganovský, Patrik Jackanin, Gabriel Majda, Adrián Kurtíš.

Výsledky v skupine: Bardejov : Snina 16:7, Bardejov : Prešov 16:6, Bardejov : Levoča 18:8, Bardejov : Poprad 4:21. O 3. miesto : Bardejov : Humenné 21:4.

Mgr. Sergej Kravec

• Naspäť na zoznam článkov