ŠKD Tekvicová párty

Tak ako každý rok, tak aj tohto roku sme sa nesmierne tešili na našu tekvicovú párty. V piatok pred jesennými prázdninami vychovávateľky všetkých oddelení pripravili pre svoje deti množstvo rozličných súťaží a  inej zábavy, aby jesenné šantenie prinieslo deťom radosť, ale aj zážitky, na ktoré budú dlho spomínať. Už celý týždeň sa na túto akciu pripravovali a svoje oddelenia vyzdobili pestrými tekvičkami. Niektoré boli ozajstné, iné z papiera, ale napokon všetky boli veľmi pekné a dotvárali nám jesenné obdobie, ktoré maľuje všetko vôkol nás krásnymi a pestrými farbami. Po školských chodbách sa vznášala hudba, detský džavot a smiech. To bola pre každú vychovávateľku veľká radosť, pretože sme videli deti šťastné a veselé. Všetci sme sa zabavili a potvrdili sme si, že našu tekvicovú párty si každý rok zopakujeme. Už teraz sa na ňu veľmi tešíme....

Bc. Darina Kostárová - vedúca vychovávateľka

skola@zskombj.edu.sk