• Športové novinky

• Perfektný záver skrátenej sezóny.

• 28.06.2021 09:35
        • V Košiciach , 26.6.2021, sa konali Majstrovstvá Východoslovenského Atletického Zväzu mladších a najmladších žiakov a žiačok v súťažiach jednotlivcov, na ktorých bola aj výprava našich športovcov a reprezentovala nadmieru úspešne.

• Z výsledkovej listiny vyberáme pódiové umiestnenia:

Mladší žiaci a žiačky

Beh na 60m   -    1. miesto   Tomáš Kvočák  ,   Beh na 150 m  -   2. miesto     Tomáš Kvočák,  Beh na 600m -  3. miesto    Peter Labanc,   Beh na 60 m prekážky   -  1. miesto  Patrik Lenárt,  3. miesto – Dominik Križák, 3. miesto - Alexandra Stachová,   skok do výšky – 1. miesto  Peter Labanc, Katarína Zajacová,  skok do diaľky – 3. miesto  Marko Jurčišin,  vrh guľou – 1. miesto  Bruno Čech-Gut, Tímea Haneková, 3. miesto – Lea Milá, hod kriketovou loptičkou – 1. miesto  Tímea Haneková, 3. miesto – Peter Labanc, Liana Guláková, štafeta 4X60m – 1. miesto – Čejka, Lenárt, Kotik, Kvočák, 2. miesto – Križáková, Udičová, Senčáková, Stachová   3. miesto – Prokopovič, Sokol, Poláček, Vasilega a Jacenková, Milá, Šimová, Vasilišinová.

Najmladší žiaci a žiačky

Beh na 60m – 1. miesto  Oliver Paľuv, 2. miesto – Amanda  Nyongoni,  beh na 150m – 2. miesto  Oliver Paľuv, beh na 600 m – 2. miesto  Filip Poláček, skok do výšky -  1. miesto  Oliver Paľuv, Karin Grohoľová,  skok do diaľky – 1. miesto  Nyongoni Amanda, 2. miesto  Tomáš Hribík, vrh guľou – 1. miesto  Richard Prokopovič, 2. miesto  Filip Sokol, 3. miesto  Quido Kravec,  hod kriketovou loptičkou – 1. miesto Tomáš Hribik, Amanda Nyongoni.

Všetkým umiestneným srdečne blahoželáme a ďakujeme všetkým zúčastneným za vzornú reprezentáciu školy , klubu a nášho mesta. Ďakujeme!

V Bardejove , 27.6.2021
          Mgr. Sergej Kravec