• Voľnočasové aktivity CVČ

      • Krúžky

      • V školskom roku 2022/23 plánujeme zriadiť nasledovné záujmové útvary:

        (Ďalšie záujmové útvary môžu byť priebežne dopĺňané, ako aj rušené, podľa záujmu detí)
        Poznámka : Deň činnosti bude upresnený vedúcim ZÚ podľa dohody so žiakmi.

        P.č.

        Názov krúžku

        Ročník

        Vedúci ZÚ

        Poznámka

        1.

        Príprava na monitor 9

        9. ročník

        p. Remetová

        Utorok 13:30 – 15:00

        2.

        DFS prvosienka

        všetky

        p. Remetová,
        p. D. Kostárová

        Piatok 13:30 – 15:00

        3.

        Plavecký krúžok

        5. – 9.

        p. Pečeňuk

        Piatok 14:00 – 16:00

        4.

        Plavecký krúžok

        5. – 9.

        p. Kollárovič

        Piatok 14:00 – 16:00

        5.

        Športové hry

        5. – 9.

        p. Kollárovič

        Pondelok 14:00 – 15:30

        6.

        Pohybové hry – dievčatá

        1. – 4.

        p. Geffertová

         

        7.

        Florbal + pohybové hry - chlapci

        1. – 4.

        p. Geffertová

         

        8.

        Florbal 2. stupeň

        5. – 9.

        p. Zavacká

         

        9.

        Precvičme si anglickú gramatiku

        5. – 6.

        p. Baranová

        Piatok 13:30 – 15:00

        10.

        Bystré hlavičky

        1. – 4.

        p. A. Kostárová

        Pondelok

        11.

        Čitateľský krúžok

        1. – 4.

        p. A. Kostárová

        Utorok

        12.

        Precvičujeme matematiku

        8. ročník

        p. Hudáková

         

        13.

        Strelecký krúžok

        5. – 9.

        p. Frančáková

        max. 10 žiakov podľa výberu

        14.

        Bedmintonový krúžok

        5. – 9.

        p. Vavreková

         

        15.

        Volejbal - chlapci

        5. – 8.

        p. Senčák

        Piatok 13:30 – 15:00

        16.

        Stolný tenis

        5. – 9.

        p. Senčák

        Pondelok 13:30 – 15:00

        17.

        Matematika nás baví

        5. – 9.

        p. Tipulová

        Pondelok 13:30 – 15:00

        18.

        Informajko Mini I.

        1. ročník

        CIAPKA

         

        19.

        Informajko Mini II.

        2. ročník

        CIAPKA

         

        20.

        Informajko Junior I.

        3. ročník

        CIAPKA

         

        21.

        Informajko Junior II.

        4. ročník

        CIAPKA

         

        22.

        Informajko Senior I.

        5. ročník

        CIAPKA

         

        23.

        Informajko Senior II.

        6. ročník

        CIAPKA

         

        24.

        Informajko Expert I.

        7. ročník

        CIAPKA

         

        25.

        Informajko Expert II.

        8. ročník

        CIAPKA

         

        26.

        Hravá Francúzština

        1. – 4.

        p. Novotná

        Pondelok 13:30 – 15:00

        27.

        Zoznámte sa s Francúzštinou

        5. – 9.

        p. Novotná

        Štvrtok 13:30 – 15:00

        28.

        „Z každého rožka troška“

        5. – 6.

        p. Novotná

        Streda 13:30 – 15:00

        29.

        Turistický krúžok

        4. – 7.

        p. Ščerbatá,
        p. Bibková

        Piatok, Sobota, Nedeľa

        30.

        Biblický krúžok

        5. – 6.

        p. Mika

         

        31.

        Šachový krúžok

        5. – 9.

        p. Škerlík

         

        32.

        Šachový krúžok

        1. – 4.

        p. Novák

         

        33.

        Atletika pre radosť

        1. – 4.

        p. Stach

         

        34.

        Enkaustika (maľovanie)

        5. – 9.

        p. Packová

         

        35.

        Hravá angličtina

        2. – 4.

        p. Masicová

        Streda