• Voľnočasové aktivity CVČ

      • Krúžky

      • V školskom roku 2021/22 plánujeme zriadiť nasledovné záujmové útvary:

        (Ďalšie záujmové útvary môžu byť priebežne dopĺňané, ako aj rušené, podľa záujmu detí)
        Poznámka : Deň činnosti bude upresnený vedúcim ZÚ podľa dohody so žiakmi.

        P.č.

        Názov krúžku

        Ročník

        Meno

        Poznámka

        1

        Florbal

        1. - 4.

        p. Geffertová

         

        2

        Pohybové hry

        1.- 4.

        p. Geffertová

         

        3

        Učíme sa hravo

        1 .- 2.

        p. Masicová

         

        4

        Čitateľský krúžok

        1. - 4.

        p. Kostárová A.

         

        5

        Bystré hlavičky

        1. - 4.

        p. Kostárová A.

         

        6

        Hry a hlavolamy

        1. - 4.

        p. Marcinčová

         

        7

        Bedmintonový krúžok

        5. – 9.

        p. Vavreková

         

        8

        Stolný tenis

        5. – 9.

        p. Senčák

         streda 14:00

        9

        Plavecký krúžok- chlapci

        5. – 9.

        p. Pečeňuk

         

        10

        Plavecký krúžok - dievčatá

        5. – 9.

        p. Kravec

         

        11

        Matematický

        9.

        p. Tipulová

         

        12

        Hravá matematika

        7. – 8.

        p. Zavacká

         

        13

        Hravá matematika

        8.

        p. Remetová

         

        14

        ANJ gramatika hravo

        5. – 9.

        p. Baranová

         

        15

        Matematický krúžok

        9.

        p. Frančáková

         

        16

        Strelecký krúžok

        4. – 8.

        p. Frančáková

        Max. 10 žiakov podľa výberu

        17

        Malá škola programovania

        3. – 4.

        p. German

         

        18

        Malá škola programovania

        5. – 6.

        p. German

         

        19

        Florbal

        5. – 9.

        p. Zavacká

         

        20

        Loptové hry

        5. – 9.

        p. Kollárovič

         

        21

        Detský folklórny súbor Prvosienka

        1.– 9.

        p. Kostárová D.

        p. Remetová

         

        22

        Francúzština hrou

        1. - 4.

        p. Fabiánová

         

        23

        Konverzácia vo francúzskom jazyku

        6. - 9

        p. Fabiánová