• Voľnočasové aktivity CVČ

      • Krúžky

      • V školskom roku 2020/21 plánujeme zriadiť nasledovné záujmové útvary:

        (Ďalšie záujmové útvary môžu byť priebežne dopĺňané,ako aj rušené, podľa záujmu detí)
        Poznámka : Deň činnosti bude upresnený vedúcim ZÚ podľa dohody so žiakmi.

        P.č. Názov  Vedie Ročník
        1 Florbal Mgr. Alena Geffertová 1. - 4. 
        2 Pohybové hry Mgr. Alena Geffertová 1. - 4. 
        3 Šikovné ruky PaedDr. Jana Paľuvová 1. - 4. 
        4 Francúzština hrou Mgr. Anna Fabianová 1. - 4.
        5 Čitateľský krúžok Mgr. Anna Kostárová 1. - 4.
        6 Bystré hlavičky  Mgr.Anna Kostárová 1. - 4.
        7 Hry a hlavolamy Mgr. Darina Marcinčová 1. - 4.
        8 Stolný tenis Mgr. Marek Petnuch 1. - 4.
        9 Počítač hrou Mgr. Marek Petnuch 1. - 4.
        10 Učíme sa hravo Mgr. Ingrid Masicová 1. - 4.
        11 Detský folklórny súbor  Prvosienka Bc. Darina Kostarová, PaedDr. Viera Remetová  1. -  9.
        12 Strelecký krúžok Mgr. Ľudmila Frančáková 3. - 7.
        13 Varíme a pečieme Mgr. Marta Tkáčová 4. - 9.
        14 Tvorivé dielne Mgr. Marta Tkáčová 5. - 9.
        15 Hrajme sa po anglicky Mgr. Jana Baranová 5. - 6.
        16 Plávanie Mgr. Andrej Pečeňuk 5. - 9.
        17 Stolný tenis Mgr. Róbert Senčák 5. - 9. 
        18 Bedmintonový krúžok Mgr. Tatiana Vavreková 5. - 9.
        19 Atletický krúžok Mgr. Zoran Kollárovič 5.  - 9.
        20 Loptové hry - dievčatá Mgr. Zoran Kollárovič 5.  - 9.
        21 Programujeme robota Mgr. Jana Varcholová 5.  - 9.
        22 Eurá všade okolo Mgr. Jana Varcholová 5.  - 9.
        23 Ruština hrou PhDr. Milena Žáková 5. - 7 
        24 Volejbal Mgr. Alena Zavacká 6. - 9.
        25 Matematika hrou  Mgr. Alena Zavacká 6. - 9.
        26 Florbal Mgr. Andrej Pečeňuk 7. - 9.
        27 Plavecký Mgr. Sergej Kravec 5. - 9.
        28 Precvičujeme matematiku PaedDr. Viera Remetová 7.
        29 Matematika v kocke Mgr. Adriána Hudáková 9.B
        30 Matematický krúžok PaedDr. Ľudmila Glittová 9.
         31 Volejbal Chlapci Mgr. Róbert Senčák 6. - 9.
        32 Varím, varíš, varíme PhDr. Milena Žáková 5. - 7.
        33 Malý kuchár Mgr. Ľubica Sabolová 4.
        34 Výtvarný krúžok Mgr. Oľga Lišivková 1. - 4.
        35 Šachový krúžok Mgr. Stanislav Škerlík 3. - 9.