• Voľnočasové aktivity CVČ

      • Krúžky

      • V školskom roku 2019/20 plánujeme zriadiť nasledovné záujmové útvary:

        (Ďalšie záujmové útvary môžu byť priebežne dopĺňané,ako aj rušené, podľa záujmu detí)
        Poznámka : Deň činnosti bude upresnený vedúcim ZÚ podľa dohody so žiakmi.

        P.č. Názov ZÚ Veková kategória Vedúci ZÚ Predpokladaný deň činnosti
        1 Francúzština hrou 4. a 5.ročník pokročilí Mgr. Anna Fabianová streda
        2 Bystré hlavičky 1. - 4. ročník Mgr. Anna Kostárová streda
        3 Bedmintonový  krúžok 1. - 4. ročník Mgr. Anna Kostárová utorok, štvrtok 13:15-14:00
        4 Hry a hlavolamy 1. - 4. ročník Mgr. Darina  Marcinčová utorok, štvrtok
        5 Učíme sa hravo 1. - 4. ročník Mgr. Ingrid Masicová utorok
        6 Výtvarný  krúžok 1. - 4. ročník Mgr. Ľudmila Kurimská  
        7 Detský folklórny súbor Prvosienka 1. - 4. ročník Bc. Darina Kostárová    PaedDr. Viera Remetová,  piatok  14:00-15:30
        8 Moderný tanec 4. ročník Bc. Darina Kostárová  štvrtok
        9 Florbal 1. - 4. ročník Mgr. Alena Geffertová  
        10 Pohybové hry 1. - 4. ročník Mgr. Alena Geffertová  
        11 Počítač hrou 1. - 4. ročník Mgr. Marek Petnuch  
        12 Stolný tenis 1. - 4. ročník Mgr. Marek Petnuch  
        13 Nemčina pre začiatočníkov 1. a 2. ročník Mgr. 0ľga  Lišivková utorok, streda
        14 Šikovné ruky 1. - 4. ročník PaedDr. Jana Paľuvová utorok
        15 Čitateľský  krúžok 1. - 4. ročník Mgr. Anna Kostárová  
        16 Strelecký  krúžok 4. -8. ročník Mgr. Ľudmila Frančáková  pondelok 13:45- 15:15
        17 Šachový krúžok 4.- 9 ročník Mgr. Stanislav Škerlík  
        18 Školská televízia 4. - 9. ročník Mgr. Mária Peláková          Mgr. Ľubomír Kuča   
        19 Turistický krúžok 5. - 9. ročník Mgr. Beáta Skreptáčová   Mgr. Ľudmila Frančáková piatok, prípadne víkendy
        20 Hráme scrabble 5. - 9. ročník Mgr. Mária Ovšonková      Mgr. Dana Skalová pondelok 14:00
        21 Stolný tenis 5. - 9. ročník Mgr. Róbert Senčák  štvrtok 14:00 - 15:30
        22 Hravá matematika 6. ročník PaedDr. Viera Remetová  
        23 Zábavná matematika 5. a 6. ročník Mgr. Alena  Zavacká  
        24 Cvičíme sa v matematike 9. ročník Mgr. Jana Varcholová utorok
        25 Spoločenské hry 5. - 9. ročník Mgr. Jana Varcholová štvrtok
        26 Debatný krúžok 5. a 6. ročník Mgr. Jana  Baranová  
        27 Matematický krúžok 9. ročník Mgr Tatiana Tipulová  
        28 Kreatívny krúžok 5. - 9. ročník Mgr Tatiana Tipulová  
        29 Detský folklórny súbor Prvosienka 5. - 9. ročník Bc. Darina Kostárová    PaedDr. Viera Remetová,  piatok 14:00 - 15:30
        30 Učíme sa azbuku 5. a 6. ročník PhDr. Milena Žáková utorok
        31 Varíme, pečieme 5. - 9. ročník Mgr. Marta Tkáčová streda 13:45 - 15:15
        32 Plavecký krúžok 5. - 9. ročník Mgr. Andrej Pečeňuk piatok 14:00
        33 Plavecký krúžok 5. - 9. ročník Mgr. Sergej Kravec piatok 14:00
        34 Florbal 7. - 9. ročník chlapci Mgr. Andrej Pečeňuk utorok 14:00 - 15: 30
        35 Loptové hry 7. - 9. ročník Mgr. Zoran Kollárovič piatok  14:00 - 15:30
        36 Atletika 5. - 9. ročník Mgr. Zoran Kollárovič  
        37 Bedmintonový  krúžok 5. - 9. ročník Mgr. Tatiana Vavreková štvrtok 14:30 - 16:00
        38 Matematický krúžok 8. - 9. ročník PaedDr. Ľudmila Glittová   
        39 Zumba dievčatá                         2. stupeň  Jana Pangrácová  pondelok 15:00-16:30 
        40  Francúzština hrou  1.- 4.ročník začiatočníci  Mgr. Anna Fabianová  
        41 Máme radi volejbal  5. - 9. ročník Mgr. Alena Zavacká streda 14:00 - 15:30