Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
PhDr. Ján Mika Rozvrh
Riaditeľ
 
 
Mgr. Ľudmila Frančáková Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Mgr. Mária Peláková Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Mgr. Viera Packová Rozvrh
Výchovná poradkyňa
 
 
PaedDr. Emília Petková Rozvrh
Školská špeciálna pedagogička
 
 
Mgr. Erika Baldovičová Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.A
 
 
Mgr. Jana Baranová Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.D
 
 
PaedDr. Silvia Běčáková Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.B
 
 
Mgr. Mária Delejová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Jarmila Dzambová Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.B
 
 
RNDr. Dana Ellerová Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.A
 
 
Mgr. Anna Fabianová Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.B
 
 
Mgr. Alena Geffertová Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.C
 
 
PaedDr. Ľudmila Glittová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Jarmila Gubová Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.B
 
 
Mgr. Adriana Hudáková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. František Chudík Rozvrh
Triedny učiteľ: 9.D
 
 
Mgr. Zoran Kollárovič Rozvrh
Triedny učiteľ: 7.D
 
 
Mgr. Anna Kostárová Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.B
 
 
PaedDr. Zuzana Kramárová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Sergej Kravec Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Ľudmila Kurimská Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.A
 
 
Mgr. Oľga Lišivková Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.C
 
 
Mgr. Darina Marcinčová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.D
 
 
Mgr. Ingrid Masicová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.A
 
 
Mgr. Alena Matiašová Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.C
 
 
Mgr. René Medzihradský Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Gabriela Niemašíková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Silvia Novotná Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.B
 
 
Ing. Mária Onuščáková Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.D
 
 
Mgr. Mária Ovšonková Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.C
 
 
Mgr. Beatrix Palubová Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.A
 
 
PaedDr. Jana Paľuvová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.C
 
 
Mgr. Andrej Pečeňuk Rozvrh
Triedny učiteľ: 5.D
 
 
PaedDr. Viera Remetová Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.B
 
 
Mgr. Rastislav Sabol Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Ľubica Sabolová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.B
 
 
Mgr. Andrea Senajová Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.D
 
 
Mgr. Róbert Senčák Rozvrh
Triedny učiteľ: 6.E
 
 
Mgr. Dana Skalová Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.C
 
 
Mgr. Beáta Skreptáčová Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.A
 
 
Mgr. Zdenka Šinaľová Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.A
 
 
Mgr. Tatiana Tipulová Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.A
 
 
Mgr. Emília Tomečková Rozvrh
Učiteľka
 
 
PaedDr. Andrea Tribusová, PhD. Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.D
 
 
Mgr. Anna Varholová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Jana Varcholová Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.C
 
 
Mgr. Viktória Vasilegová Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.C
 
 
Mgr. Tatiana Vavreková Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.C
 
 
PaedDr. Gabriela Voľanská Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.B
 
 
Mgr. Alena Zavacká Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.E
 
 
PhDr. Milena Žáková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ľuboslava Brejníková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Jozefína Džundová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Katarína Grocká Vychovávateľka
 
 
Bc. Zlata Kendrová Vychovávateľka
 
 
Bc. Darina Kostárová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Eva Pergerová Vychovávateľka
 
 
Jana Petričová Vychovávateľka
 
 
Zita Seifertová Vychovávateľka
 
 
Martina Škvareková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Mária Bilčáková Katechétka
 
 
Bc. Renáta Hájková Asistentka učiteľa
 
 
Ing. Erika Pavelová Asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Marek Petnuch Asistent učiteľa
 
 
Mgr. Sláva Rusnáková Katechétka
 
 
Mgr. Marta Tkáčová Asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Ľubomír Kuča Správca siete - IT administrátor

© aScAgenda 2018.0.1098 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 23.05.2018

Voľné miesta na našej škole

Novinky

Kontakt

  • Základná škola
    Komenského 23
    085 01 Bardejov
  • Sekretariát:
    054/4722383
    Školská jedáleň:
    054/4724665
    Ekonomické oddelenie:
    054/4885171
    Mobil:
    0948311775

Fotogaléria