• Zoran Kollárovič: Web stránka

• 9.D triedna agenda

• Zdravím žiakov a rodičov 9.D !!!

Dúfam, že ste všetci zdraví a boj s COVID-19 zvládate na výbornú. Rátam s tým, že sledujete správy o vývoji pandémie a s tým spojených obmedzení. Verím, že sa správate zodpovedne a dokazujete, že vek 15 rokov a viac neznamená mať len občiansky preukaz, ale aj istú dávku vyspelosti, ktorú preukážete svojím správaním a postojom k svojim povinnostiam. Čaká nás 2. týždeň karantény, podľa mňa nie posledný.  Budúci týždeň sa rozhodne o osude vášho dlho očakávaného testovania T9 a o dátumoch prijímacích skúšok na stredné školy. V spolupráci so Slávkou som objednal mikiny a zaplatím zálohu 70€. Pevne verím, že si ich budeme môcť spolu užiť. O všetkých dôležitých rozhodnutiach vás budem informovať.

Ak máte nejaké otázky tak sa ozvite buď telefonicky alebo mailom.

Držte sa !!

Triedny učiteľ Mgr. Zoran Kollárovič

24.03.2020

Najnovšie opatrenia po zasadaní Ústredného krízového štábu SR, ktoré sú dôležité pre vás/nás:

- Vláda ruší dopravu zadarmo pre študentov pokiaľ budú zatvorené školy.

- Povinné nosenie rúšok (alebo inej ochrany tváre) všade okrem vlastného domova.

Ďalšie informácie Vám oznámim hneď ako budú zverejnené.

Dôležitá informácia!!!!

- ŠKOLY OSTANÚ ZATVORENÉ AŽ DO ODVOLANIA!!!

- Ministerstvo školstva ZRUŠILO TESTOVANIE T9 (MONITOR)!!!

- Prihlášky na SŠ bude možné podať do 15.mája, bez potvrdenia lekára (teraz je na lekárov veľký nápor a musíme ich aspoň čiastočne odbremeniť).

- Prijímačky na SŠ sa uskutočnia najneskôr do 30.júna 2O20, rovnako aj talentové skúšky.

25.03.2020

-Ministerstvo školstva spustilo web stránku www.ucimenadialku.sk sú na ňom všetky informácie o termínoch(nástup do školy,prijímačky atď) a nápady pre rodičov,ako vzdelávať doma.

-od  štvrtka ministerstvo spúšťa aj infolinku na otázky ku koronavírusu.

26.03.2020

-číslo na bezplatnú linku Ministerstva školstva pre rodičov a učiteľov,ktorí majú otázky k následkom koronavírusu pre školstvo je 0800 138 033,linka funguje od 8.00 do 16.00 hod. Odpovedať bude 5 vyškolených pracovníkov a podľa ministerstva dokážu vybaviť 50 až 70 telefonátov za hodinu.Dúfajme ,že áno.

- Prosím Vás zrušenie monitoru nech Vás neučičíka ,nezaspite na vavrínoch,ale pripravujte sa svedomite na prijímačky .Tie budú určite!!!

27.03.2020

-minister školstva spresnil,že prijímačky na SŠ budú dva týždne po skončení opatrení proti koronavírusu a talentovky týždeň po skončení opatrení proti koronavírusu.

-riaditelia SŠ zverejnia  údaje ako napríklad počet žiakov,ktorých možno prijať do tried prvého ročníka,kritériá a ostatné podmienky prijatia na štúdium do 28.apríla 2020.

-ak budú opatrenia trvať do konca šk.roku,SŠ budú prijímať podľa vysvedčení.

31.03.2020

- na stránke školy máte dotazník ku prihláške na SŠ prosím NEZABUDNITE do 15.4.2020 ho vyplniť a poslať p.Packovej na adresu packova@zskombj.sk

- prajem šťastnú ruku pri výbere školy

- firma, ktorá nám robí mikiny potvrdila, že zálohovú platbu dostala tak v priebehu 3-5 týždňov budú hotové

01.04.2020

-dnes ráno by som prišiel do triedy a povedal by som Vám, zachovajte chladnú hlavu,sústreďte sa na seba a dokážte, že ste dobrý nie výborný a napíšte monitor tak,že budete spokojný s Vašim prvým krokom cez prekážku, ktorá Vám stoji pred cieľom a to dostať sa na SŠ.

- život to zariadil ináč tak Vám prajem na 1.apríla zachovajte si humor,nadhľad a úsmev nech Vám vydržia najbližšie dni,týždne a mesiace,budeme ich potrebovať:)