• Športové úspechy

• Úspešní hádzanári, ale hádzanárky úspešnejšie!

22.05.2017 14:18
        Na Majstrovstvách okresu v hádzanej žiakov a žiačok sme opäť boli úspešní, keď chlapci obsadili pekné 2. miesto, naše dievčence však v silnej konkurencii skončili na 1. mieste a vybojovali si postup na Krajské kolo vo Vranove nad Topľou. Turnaj zvládli výborne a až vo finále vo veľmi vyrovnanom zápase podľahli domácemu mužstvu o jeden gól a vybojovali strieborné medaily. Ďakujem obom mužstvám za vzornú reprezentáciu školy a blahoželám k dosiahnutému výsledku! Mgr. Sergej Kravec

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

• Športová trieda 5.ročník 2017/18 - Program

31.03.2017 11:59

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

• Fotogalérie - Majstrovstvá ZŠ Komenského v atletike žiakov 3. a 4. ročníkov

05.04.2017 09:07
        Výsledky jednotlivých súťaží si môžte pozrieť v tomto odkaze (PDF).

Pre otvorenie fotogalérie kliknite na obrázok

Doplávané k medailám

30.05.2016 14:17
        Na 4. ročníku mestskej plaveckej ligy sa nám opäť darilo. Získali sme 12 medailí!

Plaveckej ligy sa zúčastnilo 24 plavcov z našej školy:  Eduard Kuchta, Viliam Tipul, Dalibor Šinaľ, Denisa Lenková, Karin Kapsdorferová, Zuzana Vagaská, Nina Rusinková, Richard Vasilega, Diana Šinaľová, Petra Čupeľová, Filip Gorun, Radoslav Voľanský, Sarah Vaxmanská, Jonáš Draganovský, Samuel Chovanec, Ján Krok, Ján Hankovský, František Vagaský, Linda Šinaľová, Hana Rusinková, Isabel Jackaninová, Livia Rychvalská, Terezia Kolcunová a Filip Roman.

Počas celého školského roka sa konali tri kolá + štvrté finálové, do ktorého postúpili len tí najlepší. Súťažilo sa v troch vekových kategóriách:  1.- 4.ročník, 5.- 6.ročník a 7.- 9.ročník. Pod vedením pána učiteľa A. Pečeňuka, ktorý nás pripravoval,  sme dosiahli úžasné výsledky:

• D. Lenková- 1.miesto kraul, 2.miesto prsia
        • D. Šinaľová- 1.miesto znak
        • J. Krok- 1.miesto  prsia
        • P. Čupeľová- 2.miesto znak
        • Z. Vagaská- 2.miesto znak
        • L. Šinaľová- 2.miesto prsia
        • J. Draganovský- 2.miesto prsia
        • D. Šinaľ- 3.miesto prsia
        • S. Chovanec- 3.miesto prsia
        • H. Rusinková- 3.miesto prsia
        • K. Kapsdorferová- 3.miesto znak

Všetkým plavcom gratulujeme a držíme prsty v novom plaveckom roku!

Karin Kapsdorferová

• Krajské kolá športových súťaží

27.04.2016 16:29
        Klikni na VIAC

Obhájili striebro.

Dňa 19.4.2016 sa vo Vranove uskutočnili Krajské majstrovstvá žiačok v hádzanej , na ktorých naše žiačky obhájili striebornú priečku z minulého roku. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy. Družstvo tvorili : Lenka Ratvajská , Slávka Ratvajská , Denisa Lenková, Erika Brehuvová , Barbora Posová , Sophie Varcholová , Katka Hersteková , Andrea  Helmanovská , Barbora Džambová, Sarah Javorská, Zuzka Vagaská.

Mgr.S.Kravec

Výborný výkon a bronzová priečka.

Dňa 21.4.2016 sa v Poprade uskutočnili Krajské majstrovstvá žiačok v basketbale , na ktorých , ako prekvapivý víťaz okresného kola , sa zúčastnili aj naše dievčatá. Výborne organizovaný turnaj naše baby zahájili v prekrásnej popradskej Aréne  a z veľmi vyrovnanej skupiny postúpili o do boja o tretie miesto , v ktorom po tuhom boji si vybojovali bronzovú priečku. Ste skvelé!  Bronzová zostava : Barbora Benková – Rybárová, Nina Hlávková, Alexandra Lazorová , Gréta Prokopovičová , Terezka Kolcunová , Erika Brehuvová, Denisa Lenková, Barbora Džambová, Zuzka Vagaská, Lenka Ratvajská a Slávka Ratvajská.

Mgr.S.Kravec