• Športové úspechy

• Futbalistky strieborne!

22.05.2017 14:21
        19. mája sa na umelej tráve Partizána uskutočnili Majstrovstvá okresu starších žiačok v malom futbale, ktorých sa zúčastnili aj naše dievčence. Turnaja sa zúčastnilo 7 mužstiev, ktoré rozohrali súboje v dvoch skupinách. V štvorčlennej skupine sme postupne porazili CZŠ sv. Egídia, ZŠ Vinbarg a ZŠ Hertník. Zvíťazili sme v skupine a v ceste do finále sme deklasovali ZŠ Kurima 5: 0. Pred finále proti favoritovi turnaja z ZŠ Bartolomeja Krpelca sme mohli už len prekvapiť. Dievčence hrali uvoľnene a oduševnene, donútili papierového favorita do poslednej chvíle sa báť o výsledok, prehrali 5:4, ale za výkon , ktorý predviedli im patrí len obdiv a moja veľká vďaka. Blahoželám !!! Mgr. Sergej Kravec

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.
      • Úspešní hádzanári, ale hádzanárky úspešnejšie!

22.05.2017 14:18
        Na Majstrovstvách okresu v hádzanej žiakov a žiačok sme opäť boli úspešní, keď chlapci obsadili pekné 2. miesto, naše dievčence však v silnej konkurencii skončili na 1. mieste a vybojovali si postup na Krajské kolo vo Vranove nad Topľou. Turnaj zvládli výborne a až vo finále vo veľmi vyrovnanom zápase podľahli domácemu mužstvu o jeden gól a vybojovali strieborné medaily. Ďakujem obom mužstvám za vzornú reprezentáciu školy a blahoželám k dosiahnutému výsledku! Mgr. Sergej Kravec

• Športová trieda 5.ročník 2017/18 - Program

31.03.2017 11:59

• Fotogalérie - Majstrovstvá ZŠ Komenského v atletike žiakov 3. a 4. ročníkov

05.04.2017 09:07
        Výsledky jednotlivých súťaží si môžte pozrieť v tomto odkaze (PDF).

Pre otvorenie fotogalérie kliknite na obrázok
      • Doplávané k medailám

Doplávané k medailám

30.05.2016 14:17
        Na 4. ročníku mestskej plaveckej ligy sa nám opäť darilo. Získali sme 12 medailí!

Plaveckej ligy sa zúčastnilo 24 plavcov z našej školy:  Eduard Kuchta, Viliam Tipul, Dalibor Šinaľ, Denisa Lenková, Karin Kapsdorferová, Zuzana Vagaská, Nina Rusinková, Richard Vasilega, Diana Šinaľová, Petra Čupeľová, Filip Gorun, Radoslav Voľanský, Sarah Vaxmanská, Jonáš Draganovský, Samuel Chovanec, Ján Krok, Ján Hankovský, František Vagaský, Linda Šinaľová, Hana Rusinková, Isabel Jackaninová, Livia Rychvalská, Terezia Kolcunová a Filip Roman.

Počas celého školského roka sa konali tri kolá + štvrté finálové, do ktorého postúpili len tí najlepší. Súťažilo sa v troch vekových kategóriách:  1.- 4.ročník, 5.- 6.ročník a 7.- 9.ročník. Pod vedením pána učiteľa A. Pečeňuka, ktorý nás pripravoval,  sme dosiahli úžasné výsledky: