• Športové úspechy

      • Majstrovstvá okresu v halovej atletike žiakov 3. a 4. ročníka

        08.04.2016 12:08
        klikni na tlačidlo viac

        II.Ročník  halových majstrovstiev okresu Bardejov v atletike žiakov 3.-4.ročníka.04.04.2016

        ŠH MIER BARDEJOV

         

         

         

        Beh na 30 m

         

        Chlapci 3. ročníkov:

          1. Vrabec Ján                       Komenského Bardejov          5,35 (rozbeh 5,40)

          2. Štec Marek                       Komenského Bardejov          5,37 (rozbeh 5,36)

          3. Jančošek Timotej              Komenského Bardejov          5,47 (rozbeh 5,36)

          4. Gogoľ Tomáš                   Kružlov                                  5,82 (rozbeh 5,69)

          5. Šoltis Martin                    Kružlov                                  5,71

          6. Matejka Ján                      Zlaté                                       5,73

          7. Baran Matej                     Komenského Bardejov          5,93

          8. Hudák Samuel                 Nižná Voľa                            5,94

          9. Šoltýs Jozef                      Tarnov                                    6,18

        10. Štefančík Sebastián          Zlaté                                       6,23

        11. Švaro Benjamín                Nižná Voľa                            6,30

        12. Katrinič Adam                 Hertník                                   7,14

         

        Dievčatá 3. ročníkov:

          1. Macečková Božidara       Komenského Bardejov          5,55 (rozbeh 5,70)

          2. Džambová Lea                 Komenského Bardejov          5,60 (rozbeh 5,69)

          3. Ščerbatá Laura                 Komenského Bardejov          5,69 (rozbeh 5,75)

          4. Hrivňaková Nina              Zlaté                                        5,80 (rozbeh 5,77)

          5. Lešičková Marianna         Komenského Bardejov          5,78

          6. Trojanovičová Ema          Kružlov                                  5,83

          7. Gočová Vanesa                Zlaté                                       6,06

          7. Jurčišinová Sára                Dlhá Lúka                              6,06

          9. Gdovinová Ema               Nižná Voľa                            6,25

        10. Rychvalská Ema               Tarnov                                    6,49

        11. Silvašiová Viktória           Hertník                                   6,77

        12. Siváková Karolína            Kružlov                                  7,59

         

        Chlapci 4. ročníkov:

          1. Mank Marek                     Komenského Bardejov          5,32 (rozbeh 5,26)

          2. Krok Ján Kristián             Komenského Bardejov          5,35 (rozbeh 5,17)

          3. Bachuľák Filip                 Dlhá Lúka                              5,37 (rozbeh 5,29)

          4. Beňa Zlatko                     Kružlov                                  5,57 (rozbeh 5,35)

          5. Michalčin Marek              Komenského Bardejov          5,42

          6. Glovňa Filip                     Kružlov                                  5,48

          7. Kollárovič Radan             Komenského Bardejov          5,56

          8. Peta Oskár                        Poštárka Bardejov                  5,70

          9. Kaščák Timotej                Nižná Voľa                            6,16

         

        Dievčatá 4. ročníkov:

          1. Tomková Adela               Komenského Bardejov          5,41 (rozbeh 5,40)

          2. Potičná Lívia                    Komenského Bardejov          5,51 (rozbeh 5,45)

          3. Gdovinová Emma            Nižná Voľa                            5,64 (rozbeh 5,70)

          4. Olejárová Ella                   Komenského Bardejov          5,83 (rozbeh 5,63)

          5. Vyskočová Denisa           Komenského Bardejov          5,71

          6. Rihaľová Natália              Kružlov                                  5,80

          7. Kukľová Kvetoslava        Dlhá Lúka                              5,81

          8. Kotľariková Vanesa         Poštárka Bardejov                  5,82

          9. Hlaďová Viktória             Tarnov                                    6,05

        10. Dreveňaková Michaela    Poštárka Bardejov                  6,54                

         

        Beh na 200 m

         

        Chlapci 3. ročníkov:

          1. Vrabec Ján                       Komenského Bardejov          31,81

          2. Štec Marek                       Komenského Bardejov          32,25

          3. Kurej Tobias                     Komenského Bardejov          33,41

          4. Fignár Tobias                   Nižná Voľa                            33,52

          5. Jančošek Timotej              Komenského Bardejov          33,87

          6. Švirk Martin                     Dlhá Lúka                              35,21

          7. Hudák Samuel                 Nižná Voľa                            35,97

          8. Polák Samuel                   Hertník                                   36,75

          9. Čerkala Alex                    Kružlov                                  41,08

         

        Dievčatá 3. ročníkov:

          1. Ščerbatá Laura                 Komenského Bardejov          34,64

          2. Džambová Lea                 Komenského Bardejov          35,69

          3. Rusinková Hana               Komenského Bardejov          38,37

          4. Gdovinová Ema               Nižná Voľa                            38,75

          5. Švirková Klaudia             Dlhá Lúka                              38,79

          6. Gočová Venesa                Zlaté                                       39,56

          7. Kurtyová Slávka              Hertník                                   41,53

          8. ProškovecViktória           Tarnov                                    41,61

          9. Oslacká Lívia                   Tarnov                                    43,90

        10. Šteffánková Eliška           Dlhá Lúka                              47,43

        11. Siváková Karolína            Kružlov                                  47,50

         

        Chlapci 4. ročníkov:

          1. Balaščák Adam                Komenského Bardejov          31,24

          2. Ondkanin Oliver              Nižná Voľa                            33,36

          3. Nohovec Ján                     Komenského Bardejov          33,38

          4. Vanta Kevin                     Komenského Bardejov          33,63

          5. Beňa Zlatko                      Kružlov                                  33,71

          6. Skurka Sebastián              Hertník                                   34,64

          7. Bystrý Lukáš                    Poštárka Bardejov                  34,95

          8. Kollárovič Radan             Komenského Bardejov          35,31

          9. Dubovecký Daniel           Komenského Bardejov          35,32

        10. Peta Oskár                                    Poštárka Bardejov                  36,17

        11. Kaščák Timotej                Nižná Voľa                            37,74

         

        Dievčatá 4. ročníkov:

          1. Voľanská Sofia                Komenského Bardejov          33,76

          2. Koreňová Viktória           Komenského Bardejov          34,47

          3. Potičná Lívia                    Komenského Bardejov          34,82

          4. Kapcová Terézia               Hertník                                   35,62

          5. Kožlejová Michaela         Komenského Bardejov          36,29

          6. Haneková Tamara            Komenského Bardejov          36,40

          7. Gdovinová Emma            Nižná Voľa                            36,85

          8. Dreveňaková Galina        Poštárka Bardejov                  36,95

          9. Renčková Lívia                Kružlov                                  37,09

        10. Vantová Gabriela             Nižná Voľa                            42,14

        11. Dreveňaková Michaela    Poštárka Bardejov                  42,39

         

        Skok do diaľky z miesta

         

        Chlapci 3. ročníkov:

          1. Gogoľ Timáš                    Kružlov                                  193

          2. Matejka Ján                      Zlaté                                       173 

          3. Havriš Šimon                   Komenského Bardejov          171

          4. Šoltis Martin                    Kružlov                                  168

          5. Štefančík Sebastián          Zlaté                                       166

          6. Kloca Peter                      Komenského Bardejov          165

          7. Polák Samuel                   Hertník                                   155

          8. Fignár Tobias                   Nižná Voľa                            154

          9. Priščák Viliam                  Komenského Bardejov          152

        10. Šoltýs Jozef                      Tarnov                                    150

        11. Pangrác Peter                   Komenského Bardejov          145 (136)

        12. Švaro Benjamín                Nižná Voľa                            145 (130)

        13. Bilý Kevin                        Poštárka Bardejov                  120

         

        Dievčatá 3. ročníkov:

          1. Macečková Božidara       Komenského Bardejov          170

          2. Trojanovičová Ema          Kružlov                                  157

          3. Poperníková Alexandra   Komenského Bardejov          150

          4. Švirková Klaudia             Dlhá Lúka                              145

          5. Varcholová Jana               Komenského Bardejov          143

          6. Kurtyová Slávka              Hertník                                   140

          7. Šteffánková Eliška           Dlhá Lúka                              136     

          8. Kertysová Gabriela          Komenského Bardejov          135

          9. Proškovec Viktória          Tarnov                                    132

         

        Chlapci 4. ročníkov:

          1. Ondkanin Oliver              Nižná Voľa                            197

          2. Balaščák Adam                Komenského Bardejov          194

          3. Michalčin Marek              Komenského Bardejov          190

          4. Bachuľák Filip                 Dlhá Lúka                              189

          5. Petrič Viliam                    Kružlov                                  184

          6. Glovňa Filip                     Kružlov                                  160

          7. Ščerbatý Alex                  Komenského Bardejov          158

          8. Bystrý Lukáš                    Poštárka Bardejov                  142

         

        Dievčatá 4. ročníkov:

          1. Voľanská Sofia                Komenského Bardejov          188

          2. Olejárová Ella                   Komenského Bardejov          181

          3. Koreňová Viktória           Komenského Bardejov          173 (171)

          4. Tomková Adela                Komenského Bardejov          173 (165)

          5. Renčková Lívia                Kružlov                                  172

          6. Rohaľová Natália             Kružlov                                  171

          7. Vantová Gabriela             Nižná Voľa                            170

          8. Kapcová Terézia              Hertník                                   160

          9. Kotľariková Vanesa         PoštárkaBardejov                   143

         

        Hod 1 kg loptou z miesta

         

        Chlapci 3. ročníkov:

          1. Klimek Juraj                     Zlaté                                        630

          2. Čerkala Alex                    Kružlov                                  544

          3. Krajňák Martin                 Komenského Bardejov          540

          4. Bilý Kevin                        Poštárka Bardejov                  539

          5. Švirk Martin                     Dlhá Lúka                              525

          6. Macej Mário                     Komenského Bardejov          482

          7. Kaplár Kristián                 Komenského Bardejov          452     

          8. Katrinič Adam                 Hertník                                   434

          9. Pollák Tomáš                    Komenského Bardejov          400

        10. Harňák Dávid                  Tarnov                                    361

         

        Dievčatá 3. ročníkov:

          1. Lešičková Marianna         Komenského Bardejov          641                 

          2. Kovaľová Sofia                Komenského Bardejov          638     

          3. Vencúriková Katarína      Komenského Bardejov          604 

          4. Hrivňáková Nina             Zlaté                                       548

          5. Juročková Kristína           Komenského Bardejov          523

          6. Jurčišinová Sára               Dlhá Lúka                              508

          7. Silvášiová Viktória           Hertník                                   490

          8. Pavlovská Lívia                Kružlov                                  463

         

        Chlapci 4. ročníkov:

          1. Petrič Viliam                    Kružlov                                   722

          2. Mank Marek                     Komenského Bardejov          700

          3. Hankovský Ján                 Komenského Bardejov          683

          4. Škurla Sebastián               Hertník                                   678

          5. Šoltés Timotej                  Nižná Voľa                             623

          6. Krok Ján Kristián             Komenského Bardejov          574

          7. Hricik Ľuboš                    Komenského Bardejov          435

          8. Hatňák Maroš                  Tarnov                                    412

         

        Dievčatá 4. ročníkov:

          1. Lazorová Katarína           Komenského Bardejov          723

          2. Bartková Soňa                 Komenského Bardejov          700

          3. Bystrá Karin                     Poštárka Bardejov                  678

          4. Lindnerová Diana                        Kružlov                                  658

          5. Haneková Tamara            Komenského Bardejov          647

          6. Dreveňaková Galina        Poštárka Bardejov                  640

          7. Vyskočová Denisa           Komenského Bardejov          590

         

        Zmiešané štafety 4 x 1 kolo

         

        3. ročníky:

        1. ZŠ Komenského Bardejov            1:06,53

        2. ZŠ Zlaté                                          1:14,24

        3. ZŠ Kružlov                                     1:17,77

        4. ZŠ Tarnov                                      1:17,94

        5. ZŠ a MŠ Hertník                           1:20,37

         

        4. ročníky:

        1. ZŠ Komenského Bardejov            1:06,46

        2. ZŠ Kružlov                                    1:07,48

        3. ZŠ Poštárka Bardejov                    1:11,19

        4. CZŠ a MŠ sv. Faustiny Dlhá Lúka1:11,54

        5. ZŠ Nižná Voľa                              1:11,55

         

        [nomore]

      • Šport v marci

        08.04.2016 09:36
        Klikni viac

        Okresné majstrovstvá v basketbale žiačok ZŠ.

        Dňa 8.3.2016 sa v športovej hale Mier uskutočnili pod organizátorskou taktovkou ZŠ na Vinbargu zápolenia žiačok pod deravými  košmi. Po svedomitej príprave s rešpektom pred silou súperiek naše dievčatá prekvapujúco prešli turnajom bez prehry a právom budú reprezentovať náš okres na Krajskom kole , ktoré  sa uskutočni v Poprade. Srdečne blahoželáme ! Družstvo nastúpilo v tomto zložení : Nina Hlávková, Barbora Benková – Rybárová, Denisa Lenková, Zuzana Vagaská, Alexandra  Lazorová, Sarah Javorská, Erika Brehuvová, Barbora Džambová, Slávka Ratvajská, Lenka Ratvajská, Barbora Posová a Simona Brehuvová. Vedúci družstva Mgr. Sergej Kravec.

        Okresné majstrovstvá v hádzanej žiakov a žiačok ZŠ.

        Dňa 22.3.2016 sa v priestoroch telocvične ZŠ na Vinbargu  uskutočnil turnaj v hádzanej , na ktorom si zmeralo svoje sily tri družstva v kategórii chlapcov . Po jednej výhre a jednej prehre sa družstvo našich chlapcov umiestnilo na 2. mieste .Nastúpili v tejto zostave : Baranok Artúr, Dzurišin Samuel, Groško Timotej, Koreň Nikolas, Kykynezhdy Tobiáš, Michalov Marek, Petreň Dávid, Prokopovič Timotej, Rychvalský Teodor, Škvarek Jakub, Varholík Marek, Vasičkanin Marek , Petričko Jakub. Bohužiaľ , napriek prihláseniu sa predbežne na portáli školského športu, sa okrem našich dievčat turnaja žiačok  nikto ďalší nezúčastnil . V súlade z stanovami naše dievčatá , ktoré majú na základe svojej výkonnosti oveľa vyššie ambície, sa stali bez boja majsterkami okresu s právom reprezentovať na Krajskom kole , kde budú obhajovať minuloročnú striebornú priečku. Turnaj sme využili na odohratie prípravných zápasov proti chlapcom ,  v ktorých sa naše dievčatá ukázali v nádejnej forme a boli chlapcom viac ako rovnocenným súperom. Zostava dievčat: Barbora Benková – Rybárová, Erika Brehuvová, Barbora Džambová, Andrea Helmanovská, Katarína Hersteková, Sarah Javorská, Denisa Lenková, Miriam Lojdová, Barbora Posová, Lenka Ratvajská, Slávka Ratvajská, Zuzana Vagaská , ved.družstiev Mgr. Sergej Kravec.

        Okresné kolo v stolnom tenise družstiev žiakov a žiačok ZŠ.

        Dňa 18. Marca 2016 sa na ZŠ s MŠ Pod Papierňou 1 v Bardejove uskutočnili  MO v stolnom tenise , kde reprezentanti našej školy dosiahli veľmi pekné umiestnenia. Družstvo chlapcov v zložení Tibor Jackanin, Jakub  Škvarek , Michal Labaš a Marek Vasičkanin sa prebojovalo až do finále a obsadilo 2. miesto. Družstvo dievčat v zložení Mirka Špirková , Bianka Terjeková , Denisa Veselovská  a Denisa Ondiaková  svoje účinkovanie na tomto turnaji  potvrdilo pekným 3. miestom. Našim žiakom  pod vedením Mgr. Andreja Pečeňuka ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a blahoželáme.

        Ved.PK TSV Mgr .S. Kravec

      • Futbalový turnaj

        18.03.2016 19:07
        Dňa 15. 3. 2016 sa v telocvični ZŠ uskutočnil futbalový turnaj žiakov štvrtých ročníkov. Turnaja sa zúčastnilo päť družstiev. Každé družstvo odohralo štyri zápasy, ktoré určili víťazov. Víťazi si odniesli putovný pohár  a diplom.
        1. miesto - 4.C; 2. miesto - 4.A; 3. miesto - 4.B; 4. miesto - 4.E; 5. miesto 4.D 
                 
        Víťazom blahoželáme!
      • II.Ročník halových majstrovstiev ZŠ Komenského v atletike žiakov 3.-4.ročníka.

        17.03.2016 11:17
        Dňa 10. 3. 2016 sa v športovej hale MIER uskutočnil II.Ročník halových majstrovstiev ZŠ Komenského v atletike žiakov 3.- 4.ročníka. Výsledky jednotlivých súťaží si môžte prezrieť v tomto ODKAZE.

         

        Beh na 30 m

        Chlapci 3. ročníkov:

          1. Vrabec Ján                       3.D      5,19 (r. 5,12)

          2. Jančošek Timotej              3.D      5,22 (r. 5,30)

          3. Štec Marek                       3.A      5,28 (r. 5,21)

          4. Baran Matej                     3.B      6,08 (r. 5,23)

          5. Kmec Martin                    3.A      5,49

          6. Havriš Šimon                   3.D      5,50

          7. Jacura Jakub                     3.C      5,60

          7. Kuľka Daniel                   3.D      5,60

          9. Hnatko Tobias                  3.A      5,61

        10. Kurej Tobias                     3.D      5,70

        11. Krajňák Martin                 3.D      5,84

        12. Varchol Ivo                      3.D      6,08

        13. Kertys Gabriel                  3.C      6,29

        14. Potičný Samuel                3.D      6,34

         

        Dievčatá 3. ročníkov:

          1. Ščerbatá Laura                 3.A      5,62 (r. 5,55)

          2. Macečková Božidara       3.B      5,66 (r. 5,56)

          3. Lešičková Marianna         3.A      5,84 (r. 5,94)

          4. Džambová Lea                 3.D      6,02 (r. 5,99)

          5. Vaľková Katarína                        3.B      6,00

          6. Rusinková Hana               3.C      6,02

          7. Poperníková Alexandra   3.B      6,11

          8. Stašová Stella                   3.D      6,31

          9. Medoňová Ema                3.C      6,46

        10. Mlynáriková Emma          3.D      6,64

        11. Gelettová Aneta               3.D      6,65

        12. Varcholová Jana               3.D      6,67

         

        Chlapci 4. ročníkov:

          1. Krok Ján Kristián             4.C      4,94 (r. 4,96)

          2. Mank Marek                     4.E      5,06 (r. 5,05)

          3. Mihalčin Marek                4.A      5,33 (r. 5,38) 

          4. Vanta Kevin                     4.C      5,39 (r. 5,27)

          5. Kollárovič Radan             4.E      5,41

          6. Čech-Gut Jakub               4.B      5,53

          7. Baláž Šimon                     4.C      5,66

          8. Kokinda Leonard             4.B      5,78

          9. Červeňak Martin              4.D      5,82

        10. Humeník Adam               4.E      5,92

        11. Šinaľ Tibor                       4.A      6,30

        12. Ščerbatý Alex                  4.E      6,74                

         

        Dievčatá 4. ročníkov:

          1. Tomková Adela               4.B      5,36 (r. 5,54)

          2. Potičná Lívia                    4.C      5,41 (r. 5,82)

          3. Olejárová Ella                   4.A      5,64 (r. 5,77)

          4. Vyskočová Denisa           4.C      5,65 (r. 5,71) 

          -  Voľanská Sofia                 4.B      5,90 mimo súťaž 

          5. Kožlejová Michaela         4.A      5,84

          6. Verlichajová Timea          4.D      5,88                  

          7. Sidorjaková Soňa                         4.C      6,10

          8. Geffertová Tamara           4.B      6,05

          9. Bartková Soňa                  4.B      6,06

        10. Pižiková Veronika            4.D      6,30

        11. Klimová Alexandra          4.E      6,31

        12. Kocúrová Lea                   4.D      6,33

        13. Prokopovičová Sára         4.E      6,52

        14. Pilárová Vanesa               4.C      6,69

         

        Beh na 200 m

         

        Chlapci 3. ročníkov:

          1. Štec Marek                       3.A      33,00

          2. Vrabec Ján                       3.D      33,20

          3. Jančošek Timotej              3.D      33,92

          4. Kurej Tobias                     3.D      34,08

          5. Kmec Martin                    3.A      35,09

          6. Hnatko Tobias                  3.A      35,33

          7. Kurimský Patrik               3.B      36,28

          8. Kaplár Kristián                 3.C      37,62

          9. Bardiovský Maroš            3.A      38,24

        10. Kuľka Daniel                   3.D      38,35

        11. Jacura Jakub                     3.C      39,88

        12. Vagaský František           3.B      39,91

        13. Kloca Peter                      3.C      39,92

        14. Terjék Matúš                    3.B      40,20

        15. Potičný Samuel                3.D      40,93

        16. Kaliňák Adam                  3.B      41,40

        17. Grešš Richard                  3.A      41,43

         

        Dievčatá 3. ročníkov:

          1. Ščerbatá Laura                 3.A      35,38

          2. Džambová Lea                 3.D      38,42

          3. Rusinková Hana               3.C      39,10

          4. Medoňová Ema                3.C      40,35

          5. Stašová Stella                   3.D      41,27

          6. Vargová Viktória             3.D      42,43  

          7. Bodíková Nina                 3.C      42,57

          8. Vencúriková Katarína      3.C      43,02

         

        Chlapci 4. ročníkov:

          1. Balaščák Adam                4.A      33,05

          2. Nohovec Ján                    4.D      36,06

          3. Vanta Kevin                     4.C      36,34

          4. Dubovecký Daniel           4.C      36,50

          5. Vasilišin Martin                4.C      36,56

          6. Kollárovič Radan             4.E      36,84

          7. Pillár Matúš                      4.D      38,36

          8. Tulenko Tomáš                 4.B      38,96

          9. Kokinda Leonard             4.B      39,17

        10. Dreveňak Egid                 4.D      39,73

        11. Oslacký Alexander          4.E      42,02

        12. Humeník Adam               4.E      42,04

         

        Dievčatá 4. ročníkov:

          1. Voľanská Sofia                4.B      35,53 

          2. Koreňová Victória           4.C      35,86

          3. Kožlejová Michaela         4.A      36,49

          4. Haneková Tamara            4.B      37,52

          5. Chovancová Denisa         4.A      38,41

          6. Verlichajová Timea          4.D      38,47                

          7. Šinaľová Linda                4.C      38,73

          8. Kocúrová Lea                  4.D      41,44

          9. Sobeková-Foľtová Sára   4.C      42,61

         

        Skok do diaľky z miesta

         

        Chlapci 3. ročníkov:

          1. Kloca Peter                      3.C      176

          2. Havriš Šimon                    3.D      162

          3. Pangrác Peter                   3.A      148

          4. Priščák Viliam                  3.B      148

         

        Dievčatá 3. ročníkov:

          1. Macečková Božidara       3.B      174

          2. Poperníková Alexandra   3.B      145

          3. Varcholová Jana               3.D      141

          4. Kertysová Gabriela          3.C      130

          5. Bodíková Nina;                3.C      113

         

        Chlapci 4. ročníkov:

          1. Balaščák Adam                4.A      190

          2. Mihalčin Marek                4.A      186

          3. Vasilišin Martin                4.C      177

          4. Ščerbatý Alex                  4.E      160

          5. Nohovec Ján                     4.D      153

          6. Hankovský Ján                 4.B      148

          7. Novák Alex                      4.B      147

          -  Humeník Adam                4.E      145 mimo súťaž

          8. Valko Tomáš                    4.C      145

          9. Baláž Šimon                     4.C      143

        10. Pillár Matúš                      4.D      123

         

        Dievčatá 4. ročníkov:

          1. Voľanská Sofia                4.B      186

          2. Olejárová Ella                  4.A      181

          3. Tomková Adela               4.A      176

          4. Koreňová Victoria           4.C      176

          5. Potičná Lívia                    4.C      161

          6. Olčáková Sarah                4.D      140

          7. Sidorjaková Soňa                         4.C      136

          8. Pižíková Veronika            4.D      135

         

        Hod 1 kg loptou z miesta

         

        Chlapci 3. ročníkov:

          1. Krajňák Martin                 3.D      520

          2. Kaplár Kristián                 3.C      480

          3. Pollák Tomáš                    3.B      460

          4. Macej Mário                     3.A      455

          5. Baran Matej                     3.B      440

          6. Kertys Gabriel                  3.C      440

         

        Dievčatá 3. ročníkov:

          1. Lešičková Marianna         3.A      635                 

          2. Kovaľová Sofia               3.D      610

          3. Juročková Kristína           3.C      575

          4. Vencúriková Katarína      3.C      560

          5. Mulerová Karin                3.B      537

          6. Koščová Henessa                         3.B      525

         

        Chlapci 4. ročníkov:

          1. Hankovský Ján                 4.B      660

          2. Mank Marek                     4.E      653

          3. Krok Ján Kristián             4.C      590

          4. Hricik Ľuboš                    4.A      560

          5. Richvalský Benjamín       4.A      550

          6. Tulenko Tomáš                 4.B      540

          7. Červeňák Martin              4.D      530

          8. Mokroluský Matej            4.A      480

          9. Vaľko Tomáš                   4.C      480

        10. Dubovecký Daniel           4.C      480

        11. Dreveňak Egid                 4.D      480

        12. Oslacký Alexander          4.E      370

         

        Dievčatá 4. ročníkov:

          1. Bartková Soňa                 4.D      660

          2. Vyskočová Denisa           4.C      643

          3. Geffertová Tamara           4.B      600

          4. Haneková Tamara            4.B      513

          5. Poláková Emma               4.C      500

          6. Pižíková Veronika            4.D      483

          7. Olčaková Sára                  4.D      476

          8. Voľanská Alexandra        4.C      460

          9. Prokopovičová Sára         4.E      448

        10. Klimová Alexandra          4.E      426

        11. Bubeníková Natália         4.C      388

         

        Štafety 4 x 1. kolo

         

        Chlapci 3. ročníky:

          1. 3.A            1:08,11 (zmiešaná 3 ch a 1 d)

          2. 3.D            1:08,34

          3. 3.B                        1:17,19

          4. 3.C                        1:18,02

         

        Dievčatá 3. ročníky:

          1. 3.B                        1:15,59

          2. 3.D            1:20,56

          3. 3.C                        1:21,32

         

        Chlapci 4. ročníky:

          1. 4.C                        1:08,14

          2. 4.E                        1:11,33

          3. 4.A            1:12,68

          4. 4.B                        1:14,21

          5. 4.D            1: 15,64

         

        Dievčatá 4. ročníky:

          1. 4.C                        1:11,64

          2. 4.B                        1:12,40

          3. 4.A            1:13,06

          4. 4.D            1:14,79

        5. 4.C+E       1:21,51

      • Lyžiarsky výcvik

        02.03.2016 14:38

             22. februára 2016 ráno o ôsmej hodine sa to všetko začalo. Rozlúčili sme sa s rodičmi, nasadli do autobusu a vyrazili na vysnívaný lyžiarsky výcvik. Naším cieľom bola dedinka Mlynky. Cestou nám učitelia podali informácie, čo bude nasledovať. Prvým veľkým prekvapením bolo ubytovanie, penzión Salamander bol nad naše očakávanie. Druhým prekvapením bol svah, ktorý bol super upravený. No a konečne sme mohli začať  lyžovať. Keďže naše lyžiarske schopnosti neboli na rovnakej úrovni, tak nás páni učitelia rozdelili do troch skupín: začiatočníci, pokročilí lyžiari a snowboardisti.

             Týždeň ubehol ako voda. Začiatočníci už lyžovali, pokročilí už boli viac ako pokročilí a snowboardisti sa už cítili profesionálmi. Keď sme opúšťali toto malebné stredisko, bolo nám ľúto, ale boli sme šťastní, pretože to bol týždeň plný nádherných  zážitkov.

            

        Chceli by sme poďakovať pánom učiteľom Kravcovi a Kollarovičovi za pripravený program a za nevyčerpateľnú trpezlivosť, ktorú mali s nami pri výcviku.

        žiaci VII. C a VII. D

        Tohto roku sa na našej škole uskutočnili dva kurzy ,ktorých sa zúčastnilo spolu 80 detí. Prvý sa uskutočnil v termíne od 8.2.do 12.2.2016 v Telgarte , druhý v termíne od  22.2.do 26.2.2016 na Mlynkoch. Obe podujatia organizačne považujem za vydarené a pevne dúfam , že plne k spokojnosti zúčastnených žiakov a ich rodičov. Chcem sa poďakovať kolegom Kollárovičovi , Pečeňukovi, Zavackej a aj p. riaditeľovi Mikovi za spoluprácu pri samotnom výcviku , ale aj pri zvládnutí organizácie výcvikov. Osobitne sa chcem poďakovať zdravotníkom p. Mikulášovi Matejovi a p.Radovi  Nahálkovi , ktorí boli iniciatívni pri riešení zdravotných problémov a úrazov , bez ktorých sa bohužiaľ takéto podujatia neobídu.  Ešte raz , veľmi pekne ďakujem !

        Vedúci kurzov Mgr. Sergej Kravec