• “Vy rozhodujete, my pomáhame“ - ďakujeme!!!

• 03.05.2017 08:54
        • Vedenie školy, učitelia aj žiaci ZŠ na Komenského ulici V Bardejove sa zapájajú do rôznych projektov s cieľom skrášliť a dotvárať prostredie v škole aj okolo nej, aby slúžilo nie len žiakom, ale aj obyvateľom sídliska. Jednou z takýchto výziev, do ktorej sa zapojili, bola aj výzva Nadácie Tesco v spolupráci s Nadáciou Pontis v programe “Vy rozhodujete, my pomáhame“.  Do súťaže bolo spolu prijatých 405 žiadostí a Nadácia Tesco prerozdelila medzi 77 víťazov finančné prostriedky vo výške 100 000 eur. Zákazníci Tesco spoločne odovzdali súťažiacim projektom takmer 3,9 milióna žetónov. Projekt školy IHRISKO PRE VŠETKÝCH“ bol hodnotiacou komisiou zaradený medzi tri najlepšie v regióne a postúpil do verejného hlasovania zákazníkmi Tesco, kde získal 42 570 hlasov! Vysledky si môžte pozrieť v tomto odkaze.
        • Nebolo to ľahké, ale nakoniec vďaka žiakom, rodičom, priateľom školy a sympatizantom, ktorí projekt školy podporili, získali grant vo výške 1300 eur na dobudovanie detského ihriska pred školou.

V jarnom období pribudne v parku pred školou lanová veža, ďalšie cvičiace stroje, lavičky, parčík.

Symbolický šek  vedeniu školy a deťom odovzdal riaditeľ Hypermarketu Tesco v Bardejove Mgr. Jaroslav Židišin.

Pre zobrazenie kompletnej fotogalérie kliknite na obrázok.

ĎAKUJEME VŠETKÝM, KTORÍ NÁS PODPORILI!

[nomore]