• Slávnostné otvorenie šk. roka 2024/2025

• Slávnostné otvorenie šk. roka 2024/2025 sa uskutoční
              2. septembra 2024 (PONDELOK) o 8:00 hod. na školskom dvore.

Žiaci 2. - 4. a 6. - 9. ročníka sa sústredia pri svojich triednych učiteľoch.

Žiaci prvého a piateho ročníka, ako aj novoprijatí žiaci, pôjdu do tried spolu s triednymi učiteľmi po prečítaní zoznamov žiakov jednotilvých tried.

V prípade nepriaznivého počasia sa slávnostné otvorenie šk. roka uskutoční v triedach.

ŠKD a školská jedáleň budú v prevádzke od 3. 9. 2024 (UTOROK).

• Inteligentná učebnica

• V minulom šk. roku škola žiakom zakúpila prístup do prvej inteligentnej cvičebnice SmartBooks, ktorá žiaka vyskúša, vysvetlí mu, čo nevie a precvičuje ho až do naučenia. Obsahuje celé učivo ZŠ a jej výhodou je, že dieťa sa učí samo. Rodičia môžu učenie svojich detí kontrolovať tak, že do aplikácie SmartBooks pridajú svoju e-mailovú adresu a na ňu im bude raz za týždeň chodiť správa o učení ich dieťaťa.

Najaktívnejší žiaci našej školy boli v minulom šk. roku zaradení do celoslovenskej Siene slávy a odmenení vecnými cenami, diplomami a pozvánkou na  celoslovenské finále v Žiline. Na prvých troch miestach v kraji a v najlepšej desiatke na Slovensku sa umiestnili títo žiaci:

1. Denis Kolár
              2. Alex Leško
              3. Tatiana Labancová.

Mgr. Mária Ovšonková

• Oznam vedúcej ŠJ - zber zápisných lístkov a platby

• Oznamujem stravníkom, že zápisné lístky na šk.rok 2024/2025 (pdf/word), réžia a zálohové platby sa budú vyberať

v pracovných dňoch od 19.8.2024 do 30.8.2024
              v čase od 7:00 do 12:00 hod v jedálni ZŠ.

Réžiu (4 € na mesiac) je možné rozdeliť na 2 platby - t.j. 40 € na 10 mesiacov alebo 20 € na 5 mesiacov.

Zálohová platba pre nových stravníkov je 35 € na školský rok. Stravníci, ktorým ostal z minulého šk. roka preplatok väčší ako 20 €, nebudú musieť zálohovú platbu doplácať.

Noví stravnici (hlavne žiaci 1. a 5. ročníka) obdržia spolu so odovzdaním zápisného lístka aj čipové karty a prihlasovacie údaje na odhlasovanie sa z obedov.

Vedúca ŠJ

Viac o systéme školského stravovania sa dočítate v tomto odkaze.
              Časté otázky a odpovede týkajúce sa stravovacieho
               systému nájdete TU.