• Úspechy a ocenenia

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
    • Oznam pre učiteľov: Nové úspechy zadávajte cez sekciu - ŠTART (vpravo hore) - Obľúbené kroky - Nový úspech / ocenenie -  Návod TU.

      • 2022/2023

      • Okresné kolo

          • Sarah Anna Miková 4.A

          • 9. miesto
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2022/2023
          • Michal Matiaš 4.C

          • 6. - 7. miesto
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2022/2023
          • Lukáš Mizerák 8.D

          • 6. miesto:
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2022/2023
          • Martin Matiaš 7.A

          • 7. – 9. miesto
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2022/2023
          • Dominika Makhlynets 3.A

          • 8. miesto
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2022/2023
          • František Paľuv 8.B

          • 9. miesto
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2022/2023
          • Tomáš Babuščák, Bruno Čech-Gut, Richard Kuľka, Sebastián Kviatkovský, Patrik Lenart, Daniel Smoleň.

          • 1. miesto
          • Atletika - družstva · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Andrej Pečeňuk
          • Karin Grohoľová, Timea Haneková, Miriam Mačejovská, Amanda Nyongoni, Soňa Šimová, Patrícia Udičová

          • 1. miesto
          • Atletika - družstva · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Zoran Kollárovič
          • Michaela Kašperová

          • 1.miesto
          • STREĽBA ZO VZDUCHOVKY STARŠÍCH a MLADŠÍCH ŽIAKOV A ŽIAČOK ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Ľudmila Frančáková
          • Ema Moravcová

          • 2. miesto
          • STREĽBA ZO VZDUCHOVKY STARŠÍCH a MLADŠÍCH ŽIAKOV A ŽIAČOK ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Ľudmila Frančáková
          • Adrián Hanko

          • 1.miesto
          • STREĽBA ZO VZDUCHOVKY STARŠÍCH a MLADŠÍCH ŽIAKOV A ŽIAČOK ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Ľudmila Frančáková
          • Martin Gajdoš

          • 2. miesto
          • STREĽBA ZO VZDUCHOVKY STARŠÍCH a MLADŠÍCH ŽIAKOV A ŽIAČOK ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Ľudmila Frančáková
          • Filip Stach

          • 1. miesto
          • STREĽBA ZO VZDUCHOVKY STARŠÍCH a MLADŠÍCH ŽIAKOV A ŽIAČOK ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Ľudmila Frančáková
          • Michal Hanko

          • 2. miesto
          • STREĽBA ZO VZDUCHOVKY STARŠÍCH a MLADŠÍCH ŽIAKOV A ŽIAČOK ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Ľudmila Frančáková
          • Miroslav Hanko

          • 3. miesto
          • STREĽBA ZO VZDUCHOVKY STARŠÍCH a MLADŠÍCH ŽIAKOV A ŽIAČOK ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Ľudmila Frančáková
          • Simona Senčáková, Liana Pivovarníková a Alexandra Maníková

          • 3. miesto
          • Bedminton žiačok · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Tatiana Vavreková
          • Peter Labanc, Jakub Vasilega, Peter Vaňo

          • 1. miesto
          • STOLNÝ TENIS ŽIAKOV ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Róbert Senčák
          • Peter Labanc, Alex Kerbčár, Lukáš Kotik, Adam Árendáš, Oliver Paľuv, Milan Vanko, Tobias Soták, Alex Valko, Filip Poláček, Quido Kravec,

          • 1.miesto
          • ŠKOLSKÝ POHÁR SFZ - FUTBAL ŽIAKOV ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Róbert Senčák
          • Balogová Barbora, Gorunová Klaudia, Haneková Tímea, Hlaďová Nela, Kubinová Lara, Mačejovská Miriam, Šoltésová Lívia, Zajacová Katarína

          • 3. miesto
          • Super Florbal POHÁR - žiačky ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Róbert Senčák
          • Bohinská Vivien, Grohoľová Karin, Jacenková Emma, Jajková Nina, Kendrová Karolína, Senčáková Simona, Stachová Alexandra, Šimová Soňa

          • 1.miesto
          • MIDI coolvolley žiačok ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Zoran Kollárovič