• Úspechy a ocenenia

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
    • Oznam pre učiteľov: Nové úspechy zadávajte cez sekciu - ŠTART (vpravo hore) - Obľúbené kroky - Nový úspech / ocenenie -  Návod TU.

      • 2019/2020

      • Celoštátne kolo

          • Oliver Falat (3.B)

          • 15.miesto
          • Všetkovedko · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • titul Všetkovedko
          • Natália Tomečková (1.A)

          • 26.miesto
          • Všetkovedko · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • titul Všetkovedko
          • Štefan Vasiľov (3.C)

          • 31.miesto
          • Všetkovedko · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • titul Všetkovedko
          • Martin Matiaš (4.D)

          • 35.miesto
          • Všetkovedko · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • titul Všetkovedko
          • Ronald Fedoročko (4.D)

          • 42.miesto
          • Všetkovedko · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • titul Všetkovedko
          • Yousef Shamsaldeen (1.A)

          • 44.miesto
          • Všetkovedko · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • titul Všetkovedko
          • Jaroslav Komora (4.B)

          • 56.miesto
          • Všetkovedko · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • titul Všetkovedko
          • Lenka Bubeníková (4.C)

          • 56.miesto
          • Všetkovedko · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • titul Všetkovedko
          • Samuel Švec (4.D)

          • 84.miesto
          • Všetkovedko · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • titul Všetkovedko
          • Martin Matiaš (4.D)

          • 100%
          • Ypsilon - slovina je hra · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • 4.ročník
          • Samuel Švec (4.D)

          • 97%
          • Ypsilon - slovina je hra · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • 4.ročník
          • Tereza Kaliňáková (4.B)

          • 97%
          • Ypsilon - slovina je hra · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • 4.ročník
          • Jakub Kokinda (4.B)

          • 97%
          • Ypsilon - slovina je hra · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • 4.ročník
          • Jakub Roman (4.D)

          • 95%
          • Ypsilon - slovina je hra · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • 4.ročník
          • Soňa Semáneková (4.D)

          • 84%
          • Ypsilon - slovina je hra · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • 4.ročník
          • Katarína Kopačková (2.A)

          • 97%
          • Ypsilon - slovina je hra · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • 2.ročník
          • Miriam Mihalčinová (2.B)

          • 96%
          • Ypsilon - slovina je hra · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • 2.ročník
          • Adam Holtman (2.A)

          • 93%
          • Ypsilon - slovina je hra · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • 2.ročník
          • Tatiana Labancová (2.B)

          • 91%
          • Ypsilon - slovina je hra · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • 2.ročník
          • Tomáš Kendra (2.A)

          • 89%
          • Ypsilon - slovina je hra · Celoštátne kolo · 2019/2020
          • 2.ročník