• Úspechy a ocenenia

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
    • Oznam pre učiteľov: Nové úspechy zadávajte cez sekciu - ŠTART (vpravo hore) - Obľúbené kroky - Nový úspech / ocenenie -  Návod TU.

      • 2022/2023

      • Okresné kolo

          • Barbora Uhriňáková 8.C/ KAT. D

          • 2.miesto
          • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
          • OK sa nezúčastnili - L.Skoncová zo 7.A , lebo v tom čase sa zúčastnila lyžiarskeho výcviku a M.Tyšš,zo 6.A, ktorý bol v tom čase chorý.
            Mgr. Beáta Skreptáčová, Mgr.Jarmila Gubová
          • Samuel Švec 7.C/ KAT. E

          • 7.miesto
          • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
          • OK sa nezúčastnili - L.Skoncová zo 7.A , lebo v tom čase sa zúčastnila lyžiarskeho výcviku a M.Tyšš,zo 6.A, ktorý bol v tom čase chorý.
            Mgr. Beáta Skreptáčová, Mgr.Jarmila Gubová
          • Filip Tomko 6.A/ KAT.F

          • 3.miesto
          • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2022/2023
          • OK sa nezúčastnili - L.Skoncová zo 7.A , lebo v tom čase sa zúčastnila lyžiarskeho výcviku a M.Tyšš,zo 6.A, ktorý bol v tom čase chorý.
            Mgr. Beáta Skreptáčová, Mgr.Jarmila Gubová
          • Patrik Lenart

          • 1.miesto
          • Korešpondenčný seminár z chémie · Okresné kolo · 2022/2023
          • Róbert Guľa

          • 2.miesto
          • Korešpondenčný seminár z chémie · Okresné kolo · 2022/2023
          • Patrik Lenart

          • 1.miesto
          • Korešpondenčný seminár z chémie · Okresné kolo · 2022/2023
          • Róbert Guľa

          • 2..miesto
          • Korešpondenčný seminár z chémie · Okresné kolo · 2022/2023
          • Michaela Kašperová, Adrián Hanko, Martin Gajdoš

          • 2. miesto - družstvá
          • Branný viacboj všestrannosti · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Ľudmila Frančáková
          • Adrián Hanko

          • 3. miesto
          • Branný viacboj všestrannosti · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Ľudmila Frančáková
          • Gajdoš Martin, Jendrej Alex, Kviatkovský Benjamín, Labanc Peter, Petrík Richard, Poch Michal, Poláček Filip, Prokopovič Richard, Smoleň Daniel, Stoják Šimon

          • 1. miesto
          • SUPER FLORBAL POHÁR - ŽIACI ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Alena Zavacká
          • Q. Kravec, O. Paľuv, M. Šoltys, S. Kaliňák, S. Snaková, K. Grohoľová, L. Pivovarníková, N. Hlaďová.

          • 1.miesto
          • Prehadzovaná žiakov a žiačok základných škôl · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Róbert Senčák
          • Vivien Bohinská, Nina Cingeľová, Klaudia Gorunová a Soňa Šimová.

          • 3. miesto
          • 3X3 STREETBASKET ŽIAČOK ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr, Sergej Kravec
          • Bruno Čech-Gut, Sebastián Kviatkovský, Tomáš Babuščák, Daniel Smoleň, Šimon Stoják

          • 2. miesto
          • 3X3 STREETBASKET ŽIAKOV ZŠ · Okresné kolo · 2022/2023
          • Mgr. Andrej Pečeňuk
          • Ela Čukanová

          • 1. miesto
          • Hviezdoslavov Kubín - 1. kategória - poézia · Okresné kolo · 2022/2023
          • Natália Tomečková

          • 2. miesto (s postupom do krajského kola)
          • Hviezdoslavov Kubín - 1. kategória - próza · Okresné kolo · 2022/2023
          • Ela Čukanová

          • 1. miesto
          • Šaliansky Maťko - 1. kategória · Okresné kolo · 2022/2023
          • Patrik Lenart 8.D

          • 1.-2. miesto
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2022/2023
          • Richard Lazur 3. A

          • 3. miesto
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2022/2023
          • Maxim Bučko 7.A:

          • 4. miesto
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2022/2023
          • Oliver Falat 6.A

          • 7. – 15. miesto
          • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2022/2023