Oznam pre učiteľov: Nové úspechy zadávajte cez sekciu - ŠTART (vpravo hore) - Obľúbené kroky - Nový úspech / ocenenie - Návod TU.
2023/2024
Školské kolo
Oliver Falat
- 1.miesto - kategória 1A
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2023/2024
Daniel Pavlišin
- 2. miesto - kategória 1A
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2023/2024
Henry Baranok
- 3. miesto - kategória 1A
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2023/2024
Eliáš Balovič
- 1.miesto - kategória 1B
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2023/2024
Sandra Olejarová
- 2. miesto - kategória 1B
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2023/2024
Samuel Švec
- 3. miesto - kategória 1B
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2023/2024
Štefan Vasiľov
- 1.miesto - kategória 1C
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2023/2024
Kevin Hamarčák
- 2.miesto - kategória 1C
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2023/2024
Tania Olejník
- 3.miesto - kategória 1C
- Olympiáda v anglickom jazyku · Školské kolo · 2023/2024
Domáce kolo
- Lukáš Mizerák, 9.D
- iBobor · Domáce kolo · 2023/2024
- Patrik Peniak, 9.D
- iBobor · Domáce kolo · 2023/2024
- Sebastián Martin Vanta, 9.D
- iBobor · Domáce kolo · 2023/2024
- Tibor Basarik, 9.A
- iBobor · Domáce kolo · 2023/2024
- Filip Seipel, 8.B
- iBobor · Domáce kolo · 2023/2024
2022/2023
Regionálne kolo
- Cena poroty - Veronika Tyššová
- Kto je môj hrdina? · Regionálne kolo · 2022/2023
- 3.miesto - Daniela Lešková
- Kto je môj hrdina? · Regionálne kolo · 2022/2023
Patrik Lenart
- 5.miesto
- Talent základných škôl regiónu Šariš · Regionálne kolo · 2022/2023
Patrik Peniak
- 14.miesto
- Talent základných škôl regiónu Šariš · Regionálne kolo · 2022/2023
1.miesto v kategórii A, 1.stupeň
- Dorota Saraková, 3.A
- Talent základných škôl regiónu Šariš · Regionálne kolo · 2022/2023
- 100 finalistov vzišlo z viac ako 1800 zaregistrovaných žiakov.
Školské kolá súťaže prebehli v réžii zaregistrovaných základných škôl z Bardejova, Fintíc, Giraltoviec, Kapušian, Lipian, Prešov, Sabinova, Starej Ľubovne, Svidníka a Šarišských Michalian.
9.miesto v kategórii A, 1. stupeň
- Marko Lenart, 4.B
- Talent základných škôl regiónu Šariš · Regionálne kolo · 2022/2023
- 100 finalistov vzišlo z viac ako 1800 zaregistrovaných žiakov.
Školské kolá súťaže prebehli v réžii zaregistrovaných základných škôl z Bardejova, Fintíc, Giraltoviec, Kapušian, Lipian, Prešov, Sabinova, Starej Ľubovne, Svidníka a Šarišských Michalian.