• Odpovede na časté otázky rodičov stravníkov

• Aktualizovali sme zoznam Najčastejších otázok rodičov a ich odpovedí na tému Elektronický stravovací a dochádzkový systém. Nájdete ho v tomto odkaze.

Ak tam nie je zodpovedaná otázka, na ktorú by ste chceli odpoveď, zašlite ju na email janka.adamikova@gmail.com, alebo ju položte na najbližšom rodičovskom združení a triedny učiteľ nám ju tlmočí na zodpovedanie.

• Riaditeľské voľno 18.9.2019

• Riaditeľstvo ZŠ Komenského 23, Bardejov oznamuje, že v súlade so zákonom 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon)

udeľuje dňa 18.9.2019 (streda)
              RIADITEĽSKÉ VOĽNO

z dôvodu konania cyklistických pretekov (Okolo Slovenska) v okolí školy a s nimi súvisacimi uzávierkami prístupových ciest. Školská jedáleň ani školský klub detí tento deň nebudú v prevádzke.

• Beseda s Lenkou Šingovskou

• Voda v rôznych podobách a formách nás obklopuje na každom kroku. Bez vody nie je život, nie je nič. Štvrtý diel knižnej série Slovensko - krajiny plná tajomstiev s podtitulom Vodné dobrodružstvá bol obsahom zaujímavej besedy s autorkou knihy Lenkou Šingovskou. Príjemné stretnutie žiakov 6. A a 6. B s autorkou a ilustráciami Zuzany Fuskovej sa konalo v priestoroch OKDG. Okrem mnohých informácií, ktoré nám autorka sprostredkovala, nás zaujala hlavne tá, že Slovensko je druhou krajinou na svete v zásobách pitnej vody na jedného obyvateľa. Všetky časti tejto knižnej série si môžete požičať v knižnici, odporúčame.

Žiaci 6.A a 6.B