• Úspechy a ocenenia

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
    • Oznam pre učiteľov: Nové úspechy zadávajte cez sekciu - ŠTART (vpravo hore) - Obľúbené kroky - Nový úspech / ocenenie -  Návod TU.

      • 2019/2020

      • Okresné kolo

          • Zuzana Poláková ( 4. C )

          • 3. miesto
          • Ochranárik · Okresné kolo · 2019/2020
          • Linda Hlavinková

          • 1. miesto
          • Majstrovstvá okresu žiakov a žiačok v stolnom tenise · Okresné kolo · 2019/2020
          • Ella Olejárová

          • 1. miesto
          • Majstrovstvá okresu žiakov a žiačok v stolnom tenise · Okresné kolo · 2019/2020
          • Tamara Haneková

          • 1. miesto
          • Majstrovstvá okresu žiakov a žiačok v stolnom tenise · Okresné kolo · 2019/2020
          • Matúš Vateha

          • 2. miesto
          • Majstrovstvá okresu žiakov a žiačok v stolnom tenise · Okresné kolo · 2019/2020
          • Jakub Vasilega

          • 2. miesto
          • Majstrovstvá okresu žiakov a žiačok v stolnom tenise · Okresné kolo · 2019/2020
          • Šimon Baláž

          • 2. miesto
          • Majstrovstvá okresu žiakov a žiačok v stolnom tenise · Okresné kolo · 2019/2020
          • Šimon Matej

          • 2. miesto
          • Majstrovstvá okresu žiakov a žiačok v stolnom tenise · Okresné kolo · 2019/2020
          • Linda Hlavinková

          • 5. miesto
          • Cezpoľný beh žiakov a žiačok základných škôl · Okresné kolo · 2019/2020
      • Školské kolo

          • Seipel Filip ( 4. D )

          • 1. miesto
          • Pytagoriáda P4 · Školské kolo · 2019/2020
          • Bučko Maxim ( 4. B )

          • 2. miesto
          • Pytagoriáda P4 · Školské kolo · 2019/2020
          • Matiaš Martin ( 4. D )

          • 3. miesto
          • Pytagoriáda P4 · Školské kolo · 2019/2020
          • Fedoročko Roland ( 4. D )

          • 4. miesto
          • Pytagoriáda P4 · Školské kolo · 2019/2020
          • Čejka Martin, 6.C

          • 1. miesto
          • Pytagoriáda P6 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P6 - 6.ročník ZŠ
          • Kotuľa Christián, 6.B

          • 2. miesto
          • Pytagoriáda P6 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P6 - 6.ročník ZŠ
          • Vaňo Peter, 6.A

          • 3. miesto
          • Pytagoriáda P6 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P6 - 6.ročník ZŠ
          • Šmida Teo, 6.C

          • 4. miesto
          • Pytagoriáda P6 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P6 - 6.ročník ZŠ
          • Sobeková Kristína, 6.A

          • 4. miesto
          • Pytagoriáda P6 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P6 - 6.ročník ZŠ
          • Paľuvová Tereza. 6.B

          • 4. miesto
          • Pytagoriáda P6 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P6 - 6.ročník ZŠ
          • Krjaková Nina, 6.A

          • 5. miesto
          • Pytagoriáda P6 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P6 - 6.ročník ZŠ