• Úspechy a ocenenia

      • Školský rok
      • Oblasť
      • Kolo
      • Vyhľadať
    • Oznam pre učiteľov: Nové úspechy zadávajte cez sekciu - ŠTART (vpravo hore) - Obľúbené kroky - Nový úspech / ocenenie -  Návod TU.

      • 2019/2020

      • Školské kolo

          • Šinaľ Tibor, 8.A

          • 1. miesto
          • Pytagoriáda P8 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P8 - 8.ročník ZŠ
          • Barančík Marián, 8.C

          • 2. miesto
          • Pytagoriáda P8 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P8 - 8.ročník ZŠ
          • Čech-Gut Dávid, 8.A

          • 3. miesto
          • Pytagoriáda P8 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P8 - 8.ročník ZŠ
          • Bučko Alex, 8.A

          • 4. miesto
          • Pytagoriáda P8 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P8 - 8.ročník ZŠ
          • Terjek Matúš, 7.A

          • 1. miesto
          • Pytagoriáda P7 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P7 - 7.ročník ZŠ
          • Potičný Samuel, 7.B

          • 2. miesto
          • Pytagoriáda P7 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P7 - 7.ročník ZŠ
          • Božiková Tereza, 7.A

          • 3. miesto
          • Pytagoriáda P7 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P7 - 7.ročník ZŠ
          • Eštočinová Ella, 7.C

          • 4. miesto
          • Pytagoriáda P7 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P7 - 7.ročník ZŠ
          • Peniak Patrik, 5.D

          • 1. miesto
          • Pytagoriáda P5 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P5 - 5.ročník ZŠ
          • Klebanová Alexandra Anina, 5.B

          • 2. miesto
          • Pytagoriáda P5 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P5 - 5.ročník ZŠ
          • Mizerák Lukáš, 5.D

          • 3. miesto
          • Pytagoriáda P5 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P5 - 5.ročník ZŠ
          • Kocúr Filip, 5.A

          • 4. miesto
          • Pytagoriáda P5 · Školské kolo · 2019/2020
          • kategória P5 - 5.ročník ZŠ
          • Patrícia Udičová ( 4. C )

          • 1. miesto
          • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2019/2020
          • 4. - 5. ročník
          • Martin Matiaš ( 4. D )

          • 2. miesto
          • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2019/2020
          • 4. - 5. ročník
          • Katarína Kútiková ( 5. A )

          • 3. miesto
          • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2019/2020
          • 4. - 5. ročník
          • Simona Senčáková ( 4. C )

          • 4. miesto
          • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2019/2020
          • 4. - 5. ročník
          • Štefan Vasiľov ( 3. C )

          • 1. miesto
          • Pytagoriáda Kategória P3 · Školské kolo · 2019/2020
          • Timotej Kmec ( 3. C )

          • 2. miesto
          • Pytagoriáda Kategória P3 · Školské kolo · 2019/2020
          • Oliver Falat ( 3. B )

          • 3. miesto
          • Pytagoriáda Kategória P3 · Školské kolo · 2019/2020
          • Samuel Šimco ( 3. D )

          • 4. miesto
          • Pytagoriáda Kategória P3 · Školské kolo · 2019/2020