• PREVÁDZKA NA ŠKOLE POČAS PRÁZDNIN

• V letných mesiacoch je prevádzka na škole len v obmedzenom režime
              budova školy je z bezpečnostných dôvodov uzamknutá.

V pracovných dňoch v čase od 8:00 do 12:00 je na škole prítomný poverený pracovník školy, ktorý Vám pomôže s vyriešením Vašej záležitosti týkajúcej sa školy. Kontaktovať ho môžete na telefónnom čísle
              0948 311 775

Potvrdzovanie cestovných preukazov a vystavovanie potvrdení o návšteve školy budeme realizovať od 19. augusta.

POTVRDENIE O NÁVŠTEVE ŠKOLY môžete získať aj elektronicky cez rodičovské konto edupage.
              NÁVOD TU: https://help.edupage.org/text.php?id=2755&lang=sk

Ak sa Vaša záležitosť dá vyriešiť emailom, kontaktovať nás môžete na
              skola@zskombj.sk .

• ŠKOLSKÝ ZÁJAZD - PARÍŽ A NORMANIDA

• V mesiaci október 2024 škola plánuje organizovať zájazd do Francúzska (Paríž a Normandia) určený pre žiakov 8. a 9. ročníka, rodičov žiakov a zamestnancov školy. Informovať a prihlásiť sa môžete emailom na francakova@zskombj.sk .

Pre zväčšenie kliknite na obrázok

• UPOZORNENIE - DORUČENIE NÁVRATKY "STRAVA ZADARMO"

• Pekný deň, chcem ešte raz upozorniť rodičov nových (hlavne budúci prváci a noví piataci) ako aj doterajších stravníkov, ktorí doteraz neodovzdali návratku na "STRAVU ZADARMO."

Môžete ju ešte dodatočne doručiť do schránky, ktorá sa nachádza pri vchodových dverách školy a to do 4.7.2024

V prípade, že návratku nedoručíte, v mesiaci SEPTEMBER 2024 nebude môcť vaše dieťa poberať dotáciu na stravu.

Návratku si môžete stiahnuť TU: Navratka_strava_zadarmo_2024.pdf

Vedúca ŠJ