• Oznamy

• Zápis do 1. ročníka

• Zápis na nový školský rok 2018/2019 bude prebiehať
            od 3. apríla do 30. apríla 2018.

Vážení rodičia.

Každé dieťa, ktoré dovŕši šiesty rok veku do 31.8.2018, musí byť zapísané a na základe zákona č. 596/2003 Z.z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve. Rozhodnutie o prijatí – neprijatí žiaka alebo o odklade začiatku povinnej školskej dochádzky vydá riaditeľ školy. Zákonný zástupca dieťaťa je povinný prihlásiť dieťa na plnenie povinnej školskej dochádzky v základnej škole. Nikoho nemožno oslobodiť od plnenia povinnej školskej dochádzky!

Čo je potrebné na zápis?

1. Dieťa ( ak je choré, zákonný zástupca dohodne spôsob zápisu)
            2. Občiansky preukaz zákonného zástupcu dieťaťa
            3. Rodný list dieťaťa
            4. Príspevok 10€ na zakúpenie učebných pomôcok a prvej knihy,
            5. Kto má možnosť, môže si vopred stiahnuť a vypísať zápisný lístok, ostatní ho vyplnia pri zápise. Stiahnuť si ho môžete tu: vo formáte PDF alebo vo formáte DOC (pre Word).

Prečítajte si aj:
            ĎALŠIE OTÁZKY A ODPOVEDE OHĽADOM ZÁPISU (ODKAZ)

V 1. ročníku otvárame triedy so zameraním na:

• šport
            • výtvarnú výchovu,
            • intelektovo nadaných,
            • všeobecným zameraním.

Čo u nás nájdete:

• kvalitné vzdelávanie v príjemnom prostredí,
            • anglický jazyk už od 1. ročníka,
            • inovatívne vyučovanie cudzieho jazyka metódou CLIL (aplikácia anglického jazyka v ostatných predmetoch)
            • triedy s rozšíreným vyučovaním športovej prípravy, matematiky a prírodovedných predmetov,
            • vyučovanie  v triedach a  učebniach vybavených najmodernejšou didaktickou technikou,
            • starostlivosť o žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami,
            • dve telocvične, posilňovňu, detské ihriská, veľký športový areál na športové aktivity,
            • zmysluplné využitie voľného času v školskom klube,
            • bohatú mimoškolskú záujmovú činnosť v CVČ,
            • pestrú stravu v školskej jedálni, zdravé desiate.

Za hlavnú devízu práce školy považujeme ústretovosť pedagógov a dobrú spoluprácu rodiny a školy pri výchove a vzdelávaní našich žiakov.

Viac informácii pre predškolákov sa môžte dočítať
            v sekcii BUDÚCI PRVÁCI v ľavom menu.