Navigácia

Zoznam tried

Názov
1.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Ingrid Masicová
Učebňa 1.A trieda
1.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Ľubica Sabolová
Učebňa 1.B trieda
1.C Rozvrh
Triedny učiteľ PaedDr. Jana Paľuvová
Učebňa 1.C trieda
1.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Darina Marcinčová
Učebňa 1.D trieda
2.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Ľudmila Kurimská
Učebňa 2.A trieda
2.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Anna Kostárová
Učebňa 2.B trieda
2.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Alena Geffertová
Učebňa 2.C trieda
2.D Rozvrh
Triedny učiteľ PaedDr. Andrea Tribusová, PhD.
Učebňa 2.D trieda - učebňa informatiky 1
3.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Beatrix Palubová
Učebňa 3.A trieda
3.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Anna Fabianová
Učebňa 3.B trieda
3.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Alena Matiašová
Učebňa 3.C trieda
3.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Andrea Senajová
Učebňa 3.D trieda
4.B Rozvrh
Triedny učiteľ PaedDr. Gabriela Voľanská
Učebňa 3.B trieda
4.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Oľga Lišivková
Učebňa 4.C trieda
4.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Zuzana Hanobiková
Učebňa 4.D trieda
5.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Tatiana Tipulová
Učebňa 5.A trieda
5.B Rozvrh
Triedny učiteľ PaedDr. Silvia Běčáková
Učebňa 5.B trieda
5.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Mária Ovšonková
Učebňa 5.C trieda
5.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Andrej Pečeňuk
Učebňa 5.D trieda
6.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Erika Baldovičová
Učebňa 6.A trieda
6.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Silvia Novotná
Učebňa 6.B trieda
6.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Viktória Vasilegová
Učebňa 6.C trieda
6.D Rozvrh
Triedny učiteľ Ing. Mária Onuščáková
Učebňa 6.D trieda
6.E Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Róbert Senčák
Učebňa 6.E trieda
7.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Zdenka Šinaľová
Učebňa 7.A trieda
7.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Jarmila Dzambová
Učebňa 7.B trieda
7.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Jana Varcholová
Učebňa 7.C trieda
7.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Zoran Kollárovič
Učebňa 7.D trieda
8.A Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Beáta Skreptáčová
Učebňa 8.A trieda
8.B Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Jarmila Gubová
Učebňa 7.B trieda
8.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Tatiana Vavreková
Učebňa 8.C trieda
8.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Jana Baranová
Učebňa 8.D trieda
8.E Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Alena Zavacká
Učebňa 8.E trieda
9.A Rozvrh
Triedny učiteľ RNDr. Dana Ellerová
Učebňa 9.A trieda
9.B Rozvrh
Triedny učiteľ PaedDr. Viera Remetová
Učebňa 9.B trieda
9.C Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. Dana Skalová
Učebňa 9.C trieda
9.D Rozvrh
Triedny učiteľ Mgr. František Chudík
Učebňa 9.D trieda

© aScAgenda 2018.0.1081 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 09.01.2018

Novinky

Kontakt

  • Základná škola
    Komenského 23
    085 13 Bardejov
  • Sekretariát:
    054/4722383
    Školská jedáleň:
    054/4724665
    Ekonomické oddelenie:
    054/4885171
    Mobil:
    0948311775

Fotogaléria