• Pasovanie piatakov 2012

• 30.08.2013 10:14
        • V tomto školskom roku k nám na druhý stupeň  nastúpilo 556 žiakov z toho 128 piatakov. Pre ktorých sme spolu s ich triednymi učiteľmi 30.októbra.2012 v školskej jedálni pripravili Pasovanie piatakov.
        •

Každý piatak bol označený svojou triedou, aby sa navzájom nepoplietli :-). Všetci sa spokojne usadili a s napätím čakali čo ich bude čakať. My sme ešte dolaďovali mikrofón, pripravili posledné detaily a začali sme. Celé pasovanie moderovali dve deviatačky : Deniska Macková a Dominika Dubovecká. Ako prvé boli pripravené súťaže : Balónový tanec, Papierová či Pingpongová štafeta, Molekuly. Po zábave prišiel čas na slávnostné pasovanie za ,,druhostupňákov“. Matej Hlavinka z 5.A prečítal za všetkých sľub. No stať sa ,,druhostupňákom“ nie je jednoduché, a preto museli zvládnuť aj prekážkovú dráhu. Po jej splnení dostali od Alenky Čechovej obrovskou ceruzkou symbolicky ,,na zadok“ a za odmenu dostali sladký muffin, ktorý pre nich pripravila šikovná deviatačka Ivana „Cilka“ Sabolová s pomocou Denisky Mackovej. Po pasovaní nasledovala diskotéka, ktorá bola úžasná J. A to vďaka hudbe, o ktorú sa starali Myška Mihalíková a Miška Proněková. Všetci sme si zatancovali – dokonca aj pani učiteľky, ktorým zároveň ďakujeme za pomoc, a že na nás dávali pozor až do konca :-).

Týmto sa chcem poďakovať všetkým deviatakom z 9.A, ktorí pomohli či už s prípravou, súťažami a pesničkami . No a s pohodou sme zvládli pasovanie :-).

Dominika Dubovecká 9.A